Okrutni Sforzowie

Okładka książki Okrutni Sforzowie
Antonio Perria Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Biografie Sławnych Ludzi biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Biografie Sławnych Ludzi
Terribili Sforza
Państwowy Instytut Wydawniczy
1985-01-01
1985-01-01
Anna Wasilewska
wojskowość powszechna

Bardzo przystępna, jak na książkę typowo historyczną. Mimo ogromu nazwisk i informacji, ciężko się w niej pogubić, a spis najważniejszych wydarzeń na początku każdego rozdziału, pomaga utrwalić je w pamięci.

Ciekawa i z humorem

Ciekawa i z humorem

Bardzo dobra historyczna książka opisująca ród Sforzów w przystępny sposób. Polecam.

Dodaj cytat z książki Okrutni Sforzowie