Okrutni Sforzowie

Antonio Perria Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Biografie Sławnych Ludzi biografia, autobiografia, pamiętnik
Terribili Sforza
biografia, autobiografia, pamiętnik
Anna Wasilewska
Biografie Sławnych Ludzi
wojskowość powszechna

Bardzo przystępna, jak na książkę typowo historyczną. Mimo ogromu nazwisk i informacji, ciężko się w niej pogubić, a spis najważniejszych wydarzeń na początku każdego rozdziału, pomaga utrwalić je w pamięci.

Ciekawa i z humorem

Bardzo dobra historyczna książka opisująca ród Sforzów w przystępny sposób. Polecam.

• Historia
  • Biografie