W szkole nie nauczono mnie biznesu

Okładka książki W szkole nie nauczono mnie biznesu Piotr Zarzycki
Okładka książki W szkole nie nauczono mnie biznesu
Piotr Zarzycki Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii biznes, finanse
biznes, finanse
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2009-01-01
2009-01-01
978-83-7377-365-3
biznes piotr zarzycki mlm multi level marketing marketing wielopoziomowy sukces motywacja menadżer manager lider marketing marzenia firma

Okładka książki Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości Sławek Muturi, Robert Zduńczyk
Wolność finans... Sławek Muturi, Robe...
Okładka książki Bogaty ojciec, biedny ojciec Robert Toru Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Bogaty ojciec,... Robert Toru Kiyosak...
Okładka książki Ukryta perswazja Kevin Hogan, James Speakman
Ukryta perswazja Kevin Hogan, James ...

"W szkole nie nauczono mnie biznesu" - ta książka również nie.
Jest napisana dość ogólnikowo i nie wprowadza niczego nowego. Choć autor stara się podawać przykłady ze swojego życia.
Plusami tej książki jest to, że jest prosto napisana, przez co łatwo i szybko się ją czyta oraz nadaje się dla osób, którzy dopiero zaczynają działać w MLM albo chcą na szybko sobie coś przypomnieć właśnie z systemu MLM.

"W szkole nie nauczono mnie biznesu" - ta książka również nie.

Podstawowa lektura dla osób chcących zajść wysoko w marketingu wielopoziomowym.

Podstawowa lektura dla osób chcących zajść wysoko w marketingu wielopoziomowym.

Prosta i mało rewolucyjna książka o MLM, plusy i minusy:
+ książkę czyta się bardzo lekko
+ jest napisana przez Polaka więc odnosi się do naszych realiów
- jest mało konkretna
- nie wnosi nic rewolucyjnego dla networkera
- traktuje o MLM więc na 99% po latach z zażenowaniem będziesz udawał że nie znasz tej książki i nie wiesz dlaczego masz ją na półce ;)

Prosta i mało rewolucyjna książka o MLM, plusy i minusy:
+ książkę czyta się bardzo lekko
+ jest napisana przez Polaka więc odnosi się do naszych realiów
- jest mało konkretna
- nie wnosi nic rewolucyjnego dla networkera

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka napisana przez polaka dla polaków. Bardzo konkretna wyjaśniająca podstawy dlaczego w szkole nas nie nauczono biznesu i podstawy biznesu marketingu sieciowego. Cena moim zdaniem jest adekwatnie bardzo niska w stosunku do zawartej w książce wiedzy. Czego chcieć więcej? Treść bardzo uświadamia w jakim żyjemy systemie i pokazuje, że jednak można wykorzystać swój ukryty potencjał. Na start - wskazany tytuł do obadania !

dobra książka, napisana prostym językiem przez Polaka i dla Polaka więc łatwo ją zrozumieć,
bardzo dobra na początek przygody z MLM ;)

bardzo dobra na początek przygody z MLM ;)

Uświadamia młode osoby

Uświadamia młode osoby

• Biznes
  • Rozwój osobisty
  • Przeczytane - pozostałe
  • 2010

Dodaj cytat z książki W szkole nie nauczono mnie biznesu