W szkole nie nauczono mnie biznesu

biznes, finanse
2009-01-01
978-83-7377-365-3
biznes piotr zarzycki mlm multi level marketing marketing wielopoziomowy sukces motywacja menadżer manager lider marketing marzenia firma

"W szkole nie nauczono mnie biznesu" - ta książka również nie.
Jest napisana dość ogólnikowo i nie wprowadza niczego nowego. Choć autor stara się podawać przykłady ze swojego życia.
Plusami tej książki jest to, że jest prosto napisana, przez co łatwo i szybko się ją czyta oraz nadaje się dla osób, którzy dopiero zaczynają działać w MLM albo chcą na szybko sobie coś...

Podstawowa lektura dla osób chcących zajść wysoko w marketingu wielopoziomowym.

Prosta i mało rewolucyjna książka o MLM, plusy i minusy:
+ książkę czyta się bardzo lekko
+ jest napisana przez Polaka więc odnosi się do naszych realiów
- jest mało konkretna
- nie wnosi nic rewolucyjnego dla networkera
- traktuje o MLM więc na 99% po latach z zażenowaniem będziesz udawał że nie znasz tej książki i nie wiesz dlaczego masz ją na półce ;)

Książka napisana przez polaka dla polaków. Bardzo konkretna wyjaśniająca podstawy dlaczego w szkole nas nie nauczono biznesu i podstawy biznesu marketingu sieciowego. Cena moim zdaniem jest adekwatnie bardzo niska w stosunku do zawartej w książce wiedzy. Czego chcieć więcej? Treść bardzo uświadamia w jakim żyjemy systemie i pokazuje, że jednak można wykorzystać swój ukryty...

Uświadamia młode osoby

dobra książka, napisana prostym językiem przez Polaka i dla Polaka więc łatwo ją zrozumieć,
bardzo dobra na początek przygody z MLM ;)

Według mnie to bardzo dobra pozycja dla osób startujących w MLM, którym brakuje pewności i wiedzy, bo przecież w szkole nie nauczono ich biznesu, a także dla osób, które się na jakiś czas "zawiesiły". Pisana prostym językiem, zwraca uwagę na najprostsze błędy i daje do zrozumienia, że to nie z biznesem jest coś nie tak, ale z naszym podejściem.Tytuł trafiony, polecam...

• Biznes
  • Rozwój osobisty
  • Chcę w prezencie
  • Jak to się robi
  • Poradniki etc.

Dodaj cytat z książki W szkole nie nauczono mnie biznesu