Okładka książki Psylocybina. Hodowla, Microdosing, działanie lecznicze i terapeutyczne magicznych grzybów psylocybinowych Emil Rozum
Emil Rozum Wydawnictwo: Nbooks zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Nbooks
2024-01-02
2024-01-02

TO NIE JEST KSIĄŻKA! To kilka kiepskich, ogólnikowych artykułów ściągniętych z neta, rozwleczonych do granic absurdu. Puste frazesy, powtarzanie tego samego po kilkadziesiąt razy. Cała "książka" ma 200 stron, zmieściłaby się na 20-tu a i tak nie zawiera absolutnie żadnej konkretnej wiedzy! O wiele więcej cennych informacji można znaleźć za darmo w goglu na pierwszej stronie wyszukiwania. W życiu nie czytałem takiego syfu, totalnie stracony czas! I zastanawiam się jakim cudem ktoś dał temu czemuś 10-tkę, autor i jego znajomi?

Okej, powiedzmy sobie jasno - to amatorszczyzna, być może praca jakiegoś studenciaka, bo bije nabyta maniera ukrywania braków szerszej wiedzy pod nieznośnie generycznymi, pustymi zdaniami. Połowa do wywalenia w procesie przeredagowywania, bo stanowi powtórzenia całych, kilkuzdaniowych fragmentów w procesie lania wody. I nie wliczam w to podsumowań wrzucanych, nawiasem mówiąc, co parę ston.

Dobrze, że ktoś zajął się tematem, mam nadzieję, że wkrótce zrobi to także profesjonalista i zastąpi tę broszurę poważną książką.

bardzo dobrze przekazany rzetelny kawal wiedzy dla kazdego kto chce zaczac swoja przygode z psylocybina

Wow, właśnie skończyłem czytać tę książkę o psylocybinie i jestem totalnie pod wrażeniem! Mega przystępnie napisana, wszystko super wyjaśnione, od hodowli po microdosing. Niesamowite, jak te grzybki mogą pomagać w leczeniu i terapii. Serio, otworzyła mi oczy na wiele rzeczy. Polecam każdemu, kto chce się dowiedzieć więcej na ten temat. Kozak lektura!

prawdziwe kompendium wiedzy dla zainteresowanych.

prawdziwe kompendium wiedzy dla zainteresowanych.