Znaki naszych uczuć #2

Okładka książki Znaki naszych uczuć #2 Suu Morishita
Okładka książki Znaki naszych uczuć #2
Suu Morishita Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Znaki naszych uczuć (tom 2) komiksy
komiksy
Znaki naszych uczuć (tom 2)
Yubisaki to Renren
Studio JG
2023-09-01
2023-09-01
2020-05-13
Justyna Harasimiuk-Latoś
okruchy życia romans shoujo manga

Uwielbiam kreskę i bohaterów, bardzo "milusio" się to czyta :)

Uwielbiam kreskę i bohaterów, bardzo "milusio" się to czyta :)

Na półkach: , , , , , , , ,

Ten tomik był taki słodki ❤️ zupełnie jak bohaterowie 💗 kocham tą mangę i będę ją kontynuowała ☺️

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Drugi tom jeszcze słodszy od pierwszego. Uwielbiam tę historię!

Drugi tom jeszcze słodszy od pierwszego. Uwielbiam tę historię!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zadziwiająco świetna historia rodzącego się uczucia między głuchą dziewczyną a słyszącym chłopakiem. W dodatku cudownie narysowana. Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Drugi tom słodko gorzkiej historii. Miło patrzeć na emocje jakie pojawiają się u bohaterki (ah te wspomnienia z czasów młodości :D ) na rozwój relacji pomiędzy postaciami, a wszystko to pokazane od strony osoby niesłyszącej. Czyta się bardzo przyjemnie, kreska miła dla oka. Choć może nie ma tu porywających akcji, kipiącego humoru czy wielkich dramatów, jest to naprawdę przyjemna historia, z tych ogrzewających jak ciepły kocyk. I wciąż jeszcze pozostawia pewną nie pewność, w którą stronę rozwiną się relacje.

• Manga
  • Mangi