15 nieoczywistych kroków do pełni potencjału twojego dziecka

Okładka książki 15 nieoczywistych kroków do pełni potencjału twojego dziecka Socjomatka
Okładka książki 15 nieoczywistych kroków do pełni potencjału twojego dziecka
Socjomatka Wydawnictwo: Neki sp. z o. o. Cykl: Wydanie 2021 (tom 1) poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Wydanie 2021 (tom 1)
15 nieoczywistych kroków do pełni potencjału twojego dziecka
Neki sp. z o. o.
2021-08-21
2021-08-21
rodzicielstwo wychowanie dzieci świadome rodzicielstwo poradnik dla rodziców dziecko wychowanie

To jest wspaniałe! Szukałam takiego poradnika i w końcu został napisany! Konkret, piguła wiedzowa, bez mydlenia i zbędnych komentarzy. Wyniki badań starannie wyselekcjonowane i przekazane przystępnym językiem. Powołania i polecana literatura to strzał w dychę. Naprawdę tę książkę powinno się wręczać każdemu rodzicowi po opuszczeniu porodówki!
PS. Tytuł mnie nie zachęcił ale opis na okładce już tak. :-)

PS. Tytuł mnie nie zachęcił ale...

Świetna książka zawierająca mase przykładów i historii z życia wziętych! Gorąco polecam osobom, które oprócz wiedzy naukowej, chcą poznać również "smaczki" i wskazówki rodzicielskie po ludzku!

Wisienką na torcie jest projekt oprawy graficznej okładki, jak i wnętrza książki!

Książka, która powinna trafiać automatycznie na półkę każdego rodzica. Zarówno obecnego jak i przyszłego. Jest zbiorem najważniejszych naukowych badań dotyczących rozwoju dzieci, jednocześnie czyta sie ją lekko i z ogormną przyjemnością.
Jeśli dodamy do tego przepiękną oprawę graficzną, to powstaje książka idealna!! I taka właśnie jest :) polecam gorąco

Książka pisana przez matkę, ale niekoniecznie tylko dla matek. Z punktu widzenia ojca jest jak dobry multitool do pracy z dziećmi. Zawiera skuteczne narzędzia, fakty, dane, argumenty, jest konkretna i zwięzła, ale przede wszystkim bardzo pomocna. A czy wspominałem już o wspaniałej oprawie graficznej ? Jej poziom jest zdecydowanie powyżej tego co widzimy na co dzień. Książka testowana na dzieciach, które to przetrwały i mają się dobrze, czego dowodem są ich przezabawne komentarze pojawiające się w książce.

Dziękuję za tę książkę! Zachwyciła mnie przemyślana koncepcja, która prezentuje najnowsze doniesienia naukowców dotyczące wychowania dzieci w sposób przystępny i łatwy do zapamiętania oraz wdrożenia w życie. Osobiste refleksje autorki chiwlami wzruszają i bawią do łez jednocześnie. Nie raz wracałam do konkretnych akapitów aby dokładnie przemyśleć zawarte w nich treści, a także dzięki sugestiom dodatkowych książek ( do których autorka odsyła) mogłam jeszcze bardziej zgłębić tajniki macierzyństwa.
Madra, wartościowa pozycja napisana przez matkę, ktora z miłości do swoich dzieci, socjologii i psychologii dzieli się z nami swoją wiedzą. Ta książka ma już honorowe miejsce w mojej biblioteczce. Szczerze polecam.

Na rynku jest wiele poradników dla świeżo upieczonych rodziców lub rodziców małych dzieci, ale ta książka wyróżnia się na ich tle i warto ją zakupić.
Nie ma tu "lania wody" i "bo tak mi się wydaje" - autorka umiejętnie selekcjonuje co nauka ma do powiedzenia w kwestii rozwoju dziecka. Wskazuje wyniki badań i testów oraz pomaga zrozumieć co to oznacza. Ale nie ogranicza się wyłącznie do suchych faktów - pokazuje jak to przekłada się na "żywy organizm", czyli w tym przypadku jej własne dzieci.

Zdecydowanie polecam!

Gdzieś przeczytałam, ze jedna z czytelniczek napisała: każda kobieta powinna z ta książka wychodzić z porodówki . I to jest prawda, książka jest wspaniała i czytając możemy zrozumieć ile złego dzieje się wokoło nas, ile polskich rodziców jest odpowiedzialnych za nieszczęście swoich dzieci.
Wychowujmy świadomie!♥️

Wychowujmy świadomie!♥️

Bardzo dobra książka! Polecam jako kobieta, matka, żona :)
Przeczytałam już wiele poradników o tym jak „powinno” wyglądać dobre, świadome rodzicielstwo i wciąż mam do przeczytania kolejne. A tu spada z nieba Socjomatka z gotowcem i oszczędzam mnóstwo czasu na przebijanie się przez najnowsze badania, analizy i teorie.
Lekko i miło się czyta (prosty, przystępny język i estetyczny wygląd) a co ważne można z niej korzystać jak z pamiętnika czy „podpornika” - jest miejsce na notatki.
Myśle, ze to kapitalna propozycja dla rodziców, którzy poszukują swojej drogi, a także tych, którzy chcieliby „poukładać” swoją wiedzę i wdrożyć wybrane sposoby.

Bardzo dobra książka! Polecam jako kobieta, matka, żona :)
Lekko i miło się czyta (prosty, przystępny język i...

Wyjątkowa książka dla rodziców. To kompendium wiedzy dla współczesnego rodzica, omawiające 15 kluczowych obszarów, o które należy zadbać. Lekko się czyta. Niezwykle przystępnie napisana oraz przepięknie wydana. Wszystkim szczerze polecam.

To fantastyczna a zarazem przystępną i dobrze napisana książka. Pełna konkretów i rzetelnej wiedzy. Jeśli posiadacie dzieci w wieku do 7 lat, ta lektura powinna być obowiązkowa.

• Poradnik dziecięcy
  • Pożyczone od innych :)
  • Wychowanie / rozwój dziecka
  • Chciałbym kupić
  • Poradniki
  • Dziecko

Dodaj cytat z książki 15 nieoczywistych kroków do pełni potencjału twojego dziecka