Curse of the Specter Queen

Okładka książki Curse of the Specter Queen
Jenny Elder Moke Wydawnictwo: Disney-Hyperion Cykl: Samantha Knox (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Samantha Knox (tom 1)
Disney-Hyperion
2021-06-01
Data 1. wydania:
2021-06-01
angielski

więcej Więcej

W trzy tygodnie udało mi się doczłapać prawie do połowy. Mam ogromną słabość do tajemnic i właśnie obietnica tajemnicy ciągnęła mnie do przodu. Niestety, dość i basta, więcej nie mogę.

N.U.D.A.

Bohaterowie nijacy, fabuła przerwana zostaje przez problemy miłosne bądź długaśne opisy strojów i wystrojów, a styl jest jedynie funkcjonalny. Nijak się tego dobrze nie czyta....

Dodaj cytat z książki Curse of the Specter Queen