Rusz Się! Twoja droga do sukcesu

Okładka książki Rusz Się! Twoja droga do sukcesu Igor Rybakov
Okładka książki Rusz Się! Twoja droga do sukcesu
Igor Rybakov Wydawnictwo: BILLION DOLLAR ENTERPRISES POLAND sp. z o.o. Cykl: Biblioteka Miliarderów (tom 2) biznes, finanse
biznes, finanse
Biblioteka Miliarderów (tom 2)
TOK
BILLION DOLLAR ENTERPRISES POLAND sp. z o.o.
2021-05-20
2021-05-20
miliarder miliard biznes firma

150zł za książkę? to 3 razy za drogo, szkoda kasy - dobrze, że mogłem tylko pożyczyć - w połowie już mi się odechciało czytać, bo schemat szybciej-więcej-rusz się odbiera motywację. Tak jakby ktoś z batem stał i pokrzykiwał, że mimo iż dajesz z siebie wszystko to i tak jesteś beznadziejny, bo inni Cię wyprzedzają. Minus za ogromną czcionkę.

Wstrząśnij swoją przyszłością - zaskocz siebie i innych dlatego RUSZ SIĘ i nie jutro a dziś! Wybierz ekspansję i rozwój siebie w nowy, ekscytujący sposób!
Moja książka jest cała w zakładkach indeksujących bo z pewnością nie chodzi tylko o jej przeczytanie. Igor namówił mnie od razu do natychmiastowego zastosowania jednego z prostych narzędzi, które znajdziesz w książce. Spojrzysz na siebie przez pryzmat sześciu ciągle zmieniających się potrzeb, poczujesz gdzie jest u Ciebie największe napięcie, gdzie panuje największy głód!
Trzeba w końcu powiedzieć dość, dość tego jeśli nadal nie czujesz w swoim życiu satysfakcji i cytując Igora Rybakova (...) spróbować w końcu określić to, czego tak naprawdę nie możemy zrobić, bo to czego nie możemy zrobić jest o wiele ważniejsze od tego, co możemy zrobić ponieważ w ten sposób identyfikują się nasze obszary wzrostu.
A zatem nie tylko rusz się ale i całkowicie przebuduj! I byłbym zapomniał...tam jest taki bilet, bilet do Twojej przyszłości. Gorąco polecam!

To niesamowite, że w jednej książce zebrano aż tyle mądrości biznesowej.

Igor niewątpliwie jest charyzmatycznym przedsiębiorca porywającym tłumy.

Książka Rusz się to podstawowa pozycja dla każdego właściciela firmy i osoby, która chce się rozwijać. Nie wyobrażam sobie, żeby jej nie mieć w swojej bibliotece biznesowej.

Nie dość, że dostajemy przykłady z życia autora, to jeszcze są one odmienne od tych amerykańskich, przejaskrawionych. Igor to „nasz człowiek”, który potrafi trafić nie tylko do umysłu, ale i do serca.

Jego działania skupiające się na rozwoju rodzin i budowie na ich podstawie siły firmy i narodu to szlachetna inicjatywa.
Buduje fabryki, aby realizować swój cel.

Biznesowo Igor jest godzien do naśladowania, oprócz aktywności na social mediach naucza Nas przez tego typu publikacje. Rusz Się to super książka dla każdego maniaka konkurowania biznesowego i stawania się najlepszym przedsiębiorcą.

To niesamowite, że w jednej książce zebrano aż tyle mądrości biznesowej.

Igor niewątpliwie jest charyzmatycznym przedsiębiorca porywającym tłumy.

Nie dość, że dostajemy przykłady z życia autora, to...

Książka dotarła do mnie w odpowiednim czasie i miejscu. Nieszablonowe rozwiązania i cenne lekcje jak radzić sobie z sytuacjami w życiu i biznesie.

Jednoznacznie daje do odczucia, że autorowi faktycznie zależy na tym, aby Ci się udało.

Książka prezentuje nową metodę drogi do sukcesu, która zyskała już szerokie grono zwolenników. Publikacja pokazuje jak ruszyć w kierunku najlepszej wersji siebie, przy jednoczesnym rozwijaniu się jako efektywny przedsiębiorca.

Pokaż mimo tovideo - opinia

как российский олигарх может сказать, как вести бизнес без взятки?

как российский олигарх может сказать, как вести бизнес без взятки?

zwykłe copy-paste z innych tego typu książek, brak świeżości, cena zawyżona

zwykłe copy-paste z innych tego typu książek, brak świeżości, cena zawyżona

Игорь, какой у тебя друг в KSB?

Игорь, какой у тебя друг в KSB?

Z jednej strony podziwiam, że przy takim niedoborze ciekawego materiału udało się zrobić coś w miarę czytalnego.

Z drugiej strony nie mam pojęcia, po co było to robić.

ps. ta monstrualna czcionka jest mega przytłaczająca

Z drugiej strony nie mam pojęcia, po co było to robić.

ps. ta monstrualna czcionka jest mega przytłaczająca

przyjaciel Putina daje nam rady jak prowadzić biznes... słabe, bo wszyscy wiedzą jak to się tam odbywa. Kupując tą książkę wspierasz reżim i wojnę! Слава Україні!

• Biznes i przedsiębiorczość
  • Chce kupić