Wybuchowy wzrost

2017-01-01
2017-01-01
biznes marketing

🚀💼 Wybuchowy wzrost - inspirująca opowieść o biznesowym sukcesie! 💰✨

Przenieś się do fascynującego świata Cliffa Lernera, który odważnie zainwestował swoje pieniądze w aplikację na wtedy jeszcze nieznanej platformie - Facebooku. Rezultaty tej decyzji były nieprawdopodobne! Codziennie 100 000 nowych użytkowników, drzwi inwestorów otwierające się szeroko... To właśnie ta historia pokazuje, jak zdobyć sukces w biznesie!

✅ Odkryj tajemnicę eksplozji wzrostu poprzez wyjątkowy produkt.
✅ Zidentyfikuj kluczowe wskaźniki, które naprawdę mają znaczenie.
✅ Poznaj skuteczne strategie wzrostu, aby dynamicznie rozwijać swój biznes.
✅ Naucz się sprawnie wykorzystywać media, aby zdobyć aż 100 milionów użytkowników.
✅ Stwórz w swojej firmie pasjonującą kulturę pracy, która przyciąga ludzi pełnych zaangażowania.

Niezbędny "przepis na sukces" w dowolnej dziedzinie to wyjątkowy, niepowtarzalny i niezwykły produkt. Szukaj swojej Fioletowej Krowy - tego, co wyróżnia Twoją firmę na tle konkurencji! Zdobywanie serc klientów wymaga wyjątkowej oferty i doskonałego wrażenia obsługi.

Książka "Wybuchowy wzrost" to inspirująca lektura dla młodych przedsiębiorczych, pełna praktycznych porad i przykładów z życia firmy Cliffa. Znajdziesz tam kluczowe wskazówki, które pozwolą Ci uniknąć błędów i osiągnąć dynamiczny rozwój swojego biznesu.

Nie ograniczaj się do tradycyjnych rozwiązań - testuj swoje pomysły i śmiało wychodź z nimi na światło dzienne! Zainspiruj się historią sukcesu Cliffa Lernera i dowiedz się, jak uwolnić swoje marzenia i osiągnąć wyjątkowe rezultaty.

Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego ta książka jest jednym z najbardziej wartościowych źródeł wiedzy o biznesie, sięgnij po nią już dziś!

#WybuchowyWzrost #SukcesBiznesowy #InspirującaOpowieść #EksplozjaWzrostu #WyjątkowyProdukt #KluczoweWskaźniki #StrategieWzrostu #MediaIWzrost #FioletowaKrowa #PasjonującaKulturaPracy #PrzepisNaSukces #MłodziPrzedsiębiorcy #InnowacyjnePomysły #TestujPomysły #RealizujMarzenia #SukcesyWBiznesie #PrzykładyZŻyciaFirmy #OdkrywajNoweMożliwości #DynamicznyRozwój #NiezwykłeRezultaty #BiznesowySukces #RozwijajSię #KsiążkaMotywacyjna #CzytajKsiążki #PraktycznePorady #WartościowaLektura #ZainspirujSię #KsiążkaDlaCiebie #CzytajIPoznawaj

🚀💼 Wybuchowy wzrost - inspirująca opowieść o biznesowym sukcesie! 💰✨

#773 - Wybuchowy wzrost - Cliff Lerner - Wydawnictwo Galaktyka
#333/52/2021

Książka ma 240 stron,. Swoją premierę miała dnia 17.06.2019 roku. Składa się ona z trzynastu rozdziałów i jest to poradnik z zakresu - biznes, finanse.

Autor opowiada nam w książce swoją historię o tym, jak stworzył portal randkowy o nazwie - Are you Interested ?

Cliff zachęca nas do tego, byśmy testowali własne pomysły. Historia jest o tym, jak dzięki uporowi i wytrwałości możemy zrealizować swoje marzenia.

„Uczyń swoje życie historią wartą opowiedzenia” - te słowa sprawdzają się tutaj wyśmienicie.

#773 - Wybuchowy wzrost - Cliff Lerner - Wydawnictwo Galaktyka
#333/52/2021

Cliff zachęca nas do tego, byśmy...

Dzień dobry, dziś kolejna książka z wydawnictwa Galaktyka „Wybuchowy wzrost” autorstwa Cliffa Lernera. Wydawnictwu serdecznie dziękuję za książkę, a was zapraszam na recenzję.
Cliff Lerner jest znakomitym liderem biznesowym, który zrezygnował z kariery na Wall Street, aby uruchomić internetowy serwis randkowy. Cliff mieszka w Nowym Jorku i nieustannie szuka nowych możliwości realizowania się, jako przedsiębiorca.
Wstęp do książki otwiera cytat „Uczyń swoje życie historią wartą opowiedzenia” poznajemy bohatera książki, czyli samego autora, który opowiada nam swoją historię. Zaczęła się ona przed świętami Bożego Narodzenia w 2010. Zadzwonili do niego z Bloomberg News i usłyszał pytanie, czy wasza firma mieści się w garażu? Cliff zaprzeczył. Z historii wielkich firm wiemy, że Google, Apple i jeszcze kilku innych zaczynało swoje przedsięwzięcia właśnie w garażu. Przyrównując to do polskich warunków, to jakby lider znanej kapeli usłyszał pytanie „czy wasze studio znajduje się w garażu”?
Cliff postanowił stworzyć portal randkowy. Po obserwacji swoich kolegów i koleżanek, którzy byli singlami, stwierdził, że umawianie się poprzez inne strony randkowe trwa zbyt długo. Wymyśla stronę randkową o nazwie Are you Interested? Założenie strony było takie, iż jeśli miałeś żadnych planów na wieczór to logowałeś się na stronę, i wyświetlały się profile osób z okolicy, które również miały wolny wieczór. Portal randkowy ujrzał światło dzienne, kolejni użytkownicy sukcesywnie rejestrują się na stronie. Autor podkreśla nam szczególnie, jeśli jakiś produkt stworzyliśmy, to czy ludzie o nim mówią, tweetują, piszą posty w social mediach? Jeśli nie, to coś z tym produktem jest nie tak. Lub jeszcze nie pokazałeś go światu. Przepisem na sukces w dowolnej dziedzinie czy to produktu czy usługi, jest efekt „O ja Cię”, Czyli coś unikalnego, coś, co czyni Twój produkt wyjątkowy. Może to być wyjątkowy materiał, z którego tworzysz produkt, albo wyjątkowe zachowanie, którego nie oferuje konkurencja. Przecież chyba każdy z nas lubi być dobrze obsłużony.
Zachęcani jesteśmy przez autora do testowania naszych pomysłów. Nigdy nie wiemy jak zostanie to odebrane przez społeczeństwo. W naszej głowie, często pomysły umierają krótko po tym, jak zostały wymyślone. Może jakbyśmy się odważyli je pokazać światu nasz los byłby inny? Tego już się niestety nie dowiemy.
Jeśli chcesz przeczytać inspirującą historię, to zapraszam do sięgnięcia po tę książkę.
Podsumowując, książkę czytało się bardzo dobrze. Ciekawie opowiedziana historia jak z uporem i wytrwałością można uwolnić swoje marzenia. Co zwróciło moją uwagę wyjątkowo pod każdym akapitem porada od autora jak i książka, którą warto przeczytać. Polecam.

Na początku warto się zastanowić dlaczego nie znacie ani tego przedsiębiorstwa, ani tej aplikacji. Co więcej nie ma już o nich informacji. Kolejne pytanie. Co się stało, skoro było tylu użytkowników?

Na początku SNAP Interactive było jedynie randkową stroną internetową, której szef dostrzegł Fioletową Krowę i ją złapał. Aplikacja randkowa jako pierwsza dostępna na FB łączyła ludzi, parowała ich, ale przede wszystkim w dość krótkim czasie pozwalała umówić się z potencjalną drugą połówką na randkę. Kto by tak nie chciał? Co więcej wspaniali ludzie pisali tak kody, aby móc pobierać dane z witryny, na której się znaleźli i dzięki temu pozyskiwać użytkowników. Efekt? Wybuchowy wzrost. 78 milionów dolarów w tydzień? Odpowiedź Cliff Lerner. 100 użytkowników? Bez problemu.

Zastanówcie się jaka aplikacja randkowa na telefon przychodzi Wam jako pierwsza na myśl? Jeśli nie znacie odpowiedzi, nie mogę Wam jej zdradzić. Koniecznie musicie sami poznać dlaczego wszystko, co zostało stworzone przez Cliffa zostało zapomniane.

Książka zawiera świetne rady dla młodych przedsiębiorców. Zawiera porady na co zwrócić uwagę, jakie błędy mogliśmy popełnić, ale wcale ich nie zauważyć. Czy jest to perełka o marketingu? Jak najbardziej. Tylko nie zawiera suchych definicji, a trafne przykłady z życia firmy. Wszystkie pojęcia są wyjaśnione, a autor podaje nam nawet książki, które warto (ba nawet trzeba) przeczytać, ponieważ to jeszcze bardziej otwiera oczy. W książce również są grafiki dotyczące firmy i ich wniosków. Jeśli jest to dla nas niewystarczające możemy przenieść się na stronę internetową autora i tam dowiedzieć się jeszcze więcej o wszystkim.

Cała recenzja dostępna na moim blogu: http://thediize.pl/recenzje/wybuchowy-wzrost-cliff-lerner/

Trzeba przeczytać!
Może nie ma tam gotowych przepisów na sukces w wybranej branży... Zmieniam zdanie, jest przepis - znajdź Fioletową Krowę :) Trzeba być jak Rober Lewandowski - nie myśleć o tym gdzie jest piłka, ale o tym gdzie będzie za chwilę.

Trzeba przeczytać!

Książka wartościowa i inspirująca jednak z tego gatunku można znaleźć o wiele lepsze pozycje.

• Biznes
  • PRO - Biznes
  • Must read
  • -- DOC: POR: Biznes, finanse
  • Posiadam, Wydawnictwo Galaktyka
  • Poradniki, Popularnonaukowe
  • Do kupienia BIZ

Dodaj cytat z książki Wybuchowy wzrost