Hanako, duch ze szkolnej toalety #5

Okładka książki Hanako, duch ze szkolnej toalety #5
AidaIro Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Hanako, duch ze szkolnej toalety (tom 5) komiksy
komiksy
Hanako, duch ze szkolnej toalety (tom 5)
Jibaku shounen Hanako-kun
Studio JG
2021-06-28
2021-06-28
Data 1. wydania:
2018-04-24
Justyna Harasimiuk-Latoś
komedia siły nadprzyrodzone szkolne życie romans shounen manga

Bardzo wciągające, polecam.

Bardzo wciągające, polecam.

Piąty tom opowieści o Hanako trzyma poziom. Przeszłość zjawy nadal jest niewyjaśniona, ale dostajemy kolejny kawałek układanki. Pojawia się też kolejna szkolna tajemnica, która sporo namiesza.
Polecam:)

Polecam:)

Dobra kontynuacja. Czyta się w mgnieniu oka.

Dobra kontynuacja. Czyta się w mgnieniu oka.

Dodaj cytat z książki Hanako, duch ze szkolnej toalety #5