Kubuś ma kłopoty z heffalumpami

Okładka książki Kubuś ma kłopoty z heffalumpami
Małgorzata Strzałkowska Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Kubusiowa Kolekcja (tom 85) Seria: Kubuś i Przyjaciele literatura dziecięca
30 str. 30 min.
literatura dziecięca
Kubusiowa Kolekcja (tom 85)
Kubuś i Przyjaciele
Hachette Polska
2021-01-01
2021-01-01
30 min.
bajki dzieci kubuś

Uroczy, kubusiowy retelling klasycznej baśni o Złotowłosej i trzech misiach, doprawiony szczyptą charakterystycznego humoru :)

Dodaj cytat z książki Kubuś ma kłopoty z heffalumpami