Bohaterski Prosiaczek

Okładka książki Bohaterski Prosiaczek
Małgorzata Strzałkowska Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Kubusiowa Kolekcja (tom 78) Seria: Kubuś i Przyjaciele literatura dziecięca
30 str. 30 min.
literatura dziecięca
Kubusiowa Kolekcja (tom 78)
Kubuś i Przyjaciele
Hachette Polska
2021-01-01
2021-01-01
30 min.
bajki dzieci kubuś prosiaczek strach odwaga

Książeczki z serii o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach ze Stumilowego Lasu często pokazują, jak radzić sobie z rożnymi problemami. Również i tym razem, razem z Prosiaczkiem,najmłodsi czytelnicy mogą poznać sposoby na pokonywanie swoich lęków. Prosiaczek, który, jak wiadomo, ma ich sporo, uczy dzieci, że odwaga to pokonywanie lęków, a nie ich brak, a także, ze pewnych rzeczy tak naprawdę wcale nie należy się mimo wszystko bać, bo są straszne tylko pozornie. Warto tę opowiastkę przedstawiać dzieciom i im, a także rodzicom, serdecznie polecam :)

Dodaj cytat z książki Bohaterski Prosiaczek