Dlaczego rzeczy nie spadają do góry

Okładka książki Dlaczego rzeczy nie spadają do góry
Małgorzata Strzałkowska Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Kubusiowa Kolekcja (tom 77) Seria: Kubuś i Przyjaciele literatura dziecięca
30 str. 30 min.
literatura dziecięca
Kubusiowa Kolekcja (tom 77)
Kubuś i Przyjaciele
Hachette Polska
2021-01-01
2021-01-01
30 min.
bajki dzieci kubuś grawitacja nauka

Tym razem cała opowiastka została poświęcona jednemu zjawisku, jakim jest grawitacja. Dość trudne do zrozumienia dla najmłodszych prawo fizyki, tu jest przystępnie i ciekawie przestawione na licznych przykładach, które na pewno łatwo zapamiętać i zrozumieć nawet przez najmłodszych odbiorców. Bardzo dobra nauka poprzez zabawę, która może zachęcić dzieci do własnego odkrywania i sprawdzania praw, jakim rządzi się świat. Polecam rodzicom i dzieciom :)

Dodaj cytat z książki Dlaczego rzeczy nie spadają do góry