Czarodziejki.net #15

Okładka książki Czarodziejki.net #15
Kentarō Satō Wydawnictwo: Waneko Cykl: Czarodziejki.net (tom 15) komiksy
komiksy
Czarodziejki.net (tom 15)
魔法少女・オブ・ジ・エンド (Mahou Shoujo of the End)
Waneko
2021-05-19
2021-05-19
Data 1. wydania:
2021-03-23
Sara Schoeneberg
manga shounen horror ecchi supernatural

1954

To juz prawie final calej akcji z Tempestem.... czy uda sie pokonac Krola? A moze to Krol zwyciezy? W kazdym razie nie obylo sie bez nowych ofiar, ale i tak bohaterki walcza z Adminami dzielnie i jakies male cele jak na razie udalo im sie osiagnac. Ten Ichi serio moze okazac sie najtrudniejszym dla nich przeciwnikiem...... W dodatku moze byc jeszcze wiele nieprzewidzianych zwrotow akcji w ostatnim tomie bo pojawili sie jacys nowi bohaterowie, a konkretnie dwojka ;D Jak kogos nie odrzucaja brutalne i krwawe sceny w polaczeniu z klimatem Mahou Shoujo to zdecydowanie ta seria jest dla niego idealna ;)

TEMPEST NOW

Akcja „Czarodziejek.net” wkracza w decydującą fazę. Czy ostateczną, to musicie odkryć sami, ale zaręczam, że warto. O czym chyba nie muszę Was przekonywać, jeśli czytaliście poprzednie tomy. Bo chociaż brud i brutalność tej serii nie są dla każdego, ta opowieść o czarodziejkach należy do najlepszych w swoim gatunku i jest po prosty solidną dawkę bardzo dobrego komiksu dla miłośników fantastyki i horroru.

Nadszedł czas Tempestu! Ludzkość jest bliska ostatecznie zagłady. Aya i jej koleżanki próbują stawić czoła nadchodzącym wydarzeniom, ale nie dość, że brakuje im sił, to jeszcze pojawiają się Administratorzy. Czy mają jakiekolwiek szanse? Nasz świat umarł już dwa razy, czy czarodziejki powstrzymają trzecią zagładę i ocalą bliskich?

TEMPEST NOW

Dodaj cytat z książki Czarodziejki.net #15