Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem #6

Okładka książki Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem #6
Makoto Hagino Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem (tom 6) Seria: Girls Love (Studio JG) komiksy
komiksy
Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem (tom 6)
Girls Love (Studio JG)
熱帯魚は雪に焦がれる (Nettaigyo wa Yuki ni Kogareru)
Studio JG
2021-03-29
2021-03-29
Martyna Zdonek
szkolne życie okruchy życia shoujo ai romans manga

Nadszedł czas na 6 tom i historia rozpoczyna się , gdy Konatsu wraca ze sklepu i nagle widzi Kaeede i Koyuki i te ją wołają , ale dziewczyna po krótkiej rozmowie ucieka choć sama nie wie czemu. A następnie Kaeede i Koyuki siedzą w kawiarni i rozmawiają o Konatsu i Kaeede pyta bohaterki jak myśli co Konatsu teraz czuję , ale Koyuki nie ogarnia i dziewczyna myśli , że chciałaby być pomostem dla Konatsu i Koyuki. Następnie Koyuki jest w domu i myśli o słowach Kaeede na temat tego co teraz czuję Konatsu i nadal nie rozumie. Później jest w szkolę i dziewczyny z klasy zapraszają ją na imprezę i ta się waha i idzie porozmawiać z rekinem i nagle wchodzi Konatsu i słyszy jak ta żali się rekinowi i mówi , że powinna iść i zastanawia się też czemu nie przyszła po radę do niej. A także jest jej smutno , że inni zaczęli poznawać prawdziwą Koyuki. Później mamy zakończenie roku i Konatsu odbiera świadectwo , a następnie widzimy braciszka Koyuki , który przymierza nowy mundurek ,a Koyuki wychodzi na imprezę. Jednak brat widzi , że chwieję się na nowych butach i przeczuwają nieszczęście zaczyna ją śledzić i , gdy są w pociągu nagle okazuję się , że są tam też Kaeede i Konatsu i Kaeede zauważa Koyuki i chcę się przywitać , ale Konatsu ją zatrzymuję mówiąc , że to ważny dzień dla Koyuki i lepiej jej nie przeszkadzać. Później Koyuki jest na imprezie i dobrze się bawi , a w międzyczasie brat z kolegami ją śledzi , a Konatsu i Koyuki są na zakupach , a Konatsu ciągle myśli o relacji Kaeede i Koyuki , a w pewnej chwili Kaeede zauważa brata Koyuki pod karaoke i przyprowadza do nich Konatsu i wszyscy wchodzą do środka i zaczynają śpiewać , a w innym pomieszczeniu jest Koyuki z klasą i nagle jedna z koleżanek zamawia alkohol mimo , że jest niepełnoletnia i dziewczyna się waha by zaprotestować , bo mimo , że wie , że nie powinni pić alkoholu to nie chcę by się na nią wkurzyli , ale nagle przypomina sobie słowa brata , gdy mówił by nie przejmowała się tym co inni o niej pomyślą i dziewczyna krzyczy do koleżanki by tego nie piła. I ta po chwili dziewczyna wstaję i odnosi alkohol , a następnie Konatsu wychodzi na korytarz i widzi samotną Koyuki i dociera do niej , że to co ich połączyło to samotność i nie chcę jej stracić. I w pewnej chwili wbiega za nią do pokoju i wyciąga ją na korytarz , ale potem jest jej głupio i czuję się jak samolub , ale Koyuki głaszczę ją po włosach i nagle przychodzą Kaeede i brat Koyuki i we trójkę wracają do domu , a po drodze Koyuki piszę Smsy do Konatsu i dziękuję jej za dzisiaj. Później rozpoczyna się nowy rok i okazuję się , że Konatsu i Kaeede znów są w jednej klasie i Konatsu mówi , że jak pierwszy raz tu przybyła była samotna , ale Kaeede jej pomogła i teraz dziewczyna jej dziękuję , a Kaeede rzuca się w jej ramiona i krzyczy , że nigdy jej nie opuści. I po chwili okazuję się też , że ich nowym wychowawcą jest ojciec Koyuki. Następnie rozpoczyna się rekrutacja do klubów i do klubu Konatsu i Koyuki przychodzi jakiś chłopak , ale Konatsu go spławia. I po chwili przychodzi Koyuki z ulotkami i mówi , że trzeba kogoś ściągną inaczej Konatsu będzie samotna , a wtedy dziewczyna pyta jej czy myśli , że to wystarczy , a potem rozmyśla o tym , że musi się pogodzić z tym , że Koyuki będzie miała nowych przyjaciół i , że odejdzie i na głos mówi do Koyuki , że jeśli stracą to co ich połączyło ich więź się rozpadnie , a Koyuki na nią patrzy. I tak się kończy 6 tom. Przyznam , że ten tom był jakiś taki przygnębiający. Konatsu ciągle myślała o tym , że nie chcę stracić Koyuki i chciałaby mieć ją tylko dla siebie. I w końcu na koniec nie wytrzymała i przemówiła. Ciekawe jaka będzie reakcja Koyuki. Na plus też wątek brata , który śledził siostrę by ją chronić:D I w sumie intrygujący wątek na karaoke z tym alkoholem. Dobrze , że dziewczyny nie zaczęły obgadywać bohaterki , bo jak tylko zaprotestowała obawiałem się , że zaczną ją obrażać. Zostało jeszcze 3 tomy i manga prawdopodobnie zakończy się , gdy Koyuki skończy szkołę

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1956

W tym tomie Konatsu stara sie cos zaradzic na nadchodzace zmiany, a przy okazji dostrzega tez o co wlasciwie chodzi w relacji laczacej ja z Koyuki. Metafora zaby i salamandry raczej bedzie tej serii towarzyszyla do samego konca ;) mysle, ze jest to opowiesc glownie o samotnosci i o tym jak trudno pogodzic sie ze zmianami w swoim zyciu ^.^

Dodaj cytat z książki Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem #6