A kuku! Dino

Jaye Garnett Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk S.p. z o.o. Cykl: A kuku! (tom 2) Seria: A kuku! interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Peek-a-Flap. Dino
9788366320192
Anna Bańkowska-Lach
Wydawnictwo Olesiejuk S.p. z o.o.
dinozaury interaktywne edukacyjne dladzieci
A kuku!
dinozaury interaktywne edukacyjne dladzieci

Okładka książki A kuku! ZOO Jaye Garnett, Kasia Nowowiejska
7,0
A kuku! ZOO Jaye Garnett, Kasia...
Okładka książki A kuku! Muu Jaye Garnett, Joy Steuerwald
8,0
A kuku! Muu Jaye Garnett, Joy S...
Okładka książki In the Forest. Look up! Look around! Look down! Olga Demidova, Jaye Garnett
7,0
In the Forest.... Olga Demidova, Jaye...

Seria książeczek "A kuku!" ("Stuk", "Dino", "Zoo", "Uhu", "Muu") autorstwa Jaye Garnett oraz ilustratora Richarda Merritt'a to pięknie ilustrowane książki skierowane do najmłodszej grupy czytelników. Książeczki te rekomendowane są dla grupy wiekowej "2+".

Książeczka Dino, jak sama nazwa wskazuje, opowiada najmłodszym słuchaczom o dinozaurach, które wieki temu...

• Dla dzieci

Dodaj cytat z książki A kuku! Dino