Kochać za dwoje

Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Gwiazdy Romansu literatura obyczajowa, romans
Midnight Rider
literatura obyczajowa, romans
2021-04-08
Marta Żbikowska
Gwiazdy Romansu

Ta historia ma wszystko (no prawie) to za co lubię romanse. Napisana przyjemnym językiem, więc czyta się szybko, wartka akcja, nie ma ciągnących się w nieskończoność opisów. Podoba mi się główna bohaterka, chodź z początku wydaje się marionetką w rękach ojca to jednak potrafi się postawić innym. Oczywiście nie jest to najlepsza pozycja jaką czytałam ale z przyjemnością...

Polecam <3

Śmiałam się serdecznie i wzruszałam... Dzielna dziewczyna i reagowała dokładnie tak, jak było trzeba :) A on... Szlachetny, pełen namiętności i taki... męski? Końcówka była po prostu rozkoszna :) Może szablonowe romansidło, ale i tak mi się podobało.

• Romans
  • Romans historyczny
  • Diana Palmer
  • Da Capo
  • 2013
  • Małżeństwo z rozsądku

Dodaj cytat z książki Kochać za dwoje