Kochać za dwoje

Okładka książki Kochać za dwoje
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Gwiazdy Romansu literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Gwiazdy Romansu
HarperCollins Polska
2021-04-08
1999-01-01

Ta historia ma wszystko (no prawie) to za co lubię romanse. Napisana przyjemnym językiem, więc czyta się szybko, wartka akcja, nie ma ciągnących się w nieskończoność opisów. Podoba mi się główna bohaterka, chodź z początku wydaje się marionetką w rękach ojca to jednak potrafi się postawić innym. Oczywiście nie jest to najlepsza pozycja jaką czytałam ale z przyjemnością sięgnę po nią kolejny raz. Polecam miłośniczką gatunku.

Polecam <3

Polecam <3

Śmiałam się serdecznie i wzruszałam... Dzielna dziewczyna i reagowała dokładnie tak, jak było trzeba :) A on... Szlachetny, pełen namiętności i taki... męski? Końcówka była po prostu rozkoszna :) Może szablonowe romansidło, ale i tak mi się podobało.

Dodaj cytat z książki Kochać za dwoje