Fruits Basket tom 8

Naka Hatake Wydawnictwo: Waneko Cykl: Fruits Basket (Waneko) (tom 8) komiksy
フルーツバスケット ; Fruits Basket Collector's Edition tom 8
Karolina Balcer
Waneko
Dramat Komedia Okruchy życia Romans Shoujo Uczniowie/studenci Zwierzęta Japonia: Współczesność Magia Męski harem 2 w 1
フルーツバスケット ; Fruits Basket Collector's Edition tom 8
Fruits Basket (Waneko) (tom 8)
komiksy
Karolina Balcer

Na półkach: , , , , , ,

Czy poważnie "Fruits Basket" musi nieustannie łamać mi serce i sprawiać, że łzy się cisną do oczu? Czy ani jedna cudowna postać nie mogłaby mieć szczęśliwego dzieciństwa? Nie wiem, ile bólu mogę jeszcze znieść. Na szczęście jest to dobry ból, który rodzi empatię.

Przeszłość kolejnych postaci zostaje ujawniona. I nie mogę o tym myśleć, bez łzawiących oczu. To jest...

• 2021
  • Mangi