Znak 789 02/2021

Dorota KotasDominika Kozłowska Wydawnictwo: Znak Cykl: Miesięcznik Znak (tom 788) Seria: Seria miesięcznika "ZNAK" czasopisma
ZNAK 789 02/2021 Zniszczyć patriarchat w sobie
0044488X
Znak
ZNAK 789 02/2021 Zniszczyć patriarchat w sobie
Miesięcznik Znak (tom 788)
czasopisma
0044488X
Seria miesięcznika "ZNAK"

Okładka książki Znak nr 787 / 2020 Katarzyna Bik, Wojciech Bonowicz, Janusz Czapiński, Jacek Dehnel, Olga Drenda, Olga Gitkiewicz, Pierre Hadot, Piotr Kosiewski, Dominika Kozłowska, Piotr Oczko, Piotr Oleksy, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak, Timothy Snyder, Filip Springer, Agnieszka Wolny-Hamkało, Krzysztof Wołodźko, Bartosz Wróblewski
7,0
Znak nr 787 / ... Katarzyna Bik, Wojc...
Okładka książki Znak nr 779 Julia Fiedorczuk, Olga Gitkiewicz, Joanna Guszta, Tomáš Halík, Krzysztof Jarosz, Dominika Kozłowska, Józef Kwaterko, Eliza Kącka, Anna Marchewka, Anna Mateja, Zbigniew Mikołejko, Janusz Poniewierski, Miłosz Puczydłowski, Redakcja miesięcznika Znak, Joanna Rudniańska, Katarzyna Sarek, Filip Springer, Olga Tokarczuk, Maciej Topolski, Oksana Zabużko, Elżbieta Żak
8,0
Znak nr 779 Julia Fiedorczuk, O...
Okładka książki Znak nr 765 Joanna Bar, Wojciech Bonowicz, Halina Bortnowska, Andrzej Bursa, Tadeusz Gadacz, Patryk Hardziej, Józefa Hennelowa, Jerzy Illg, Dominika Kozłowska, Józef Majewski, Anna Mateja, Piotr Napiwodzki, Bronka Nowicka, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak, Michał Zabdyr-Jamróz
7,0
Znak nr 765 Joanna Bar, Wojciec...
Okładka książki Znak nr 764 Wojciech Bonowicz, Halina Bortnowska, Tomasz Cyz, Roberto Esposito, Julia Fiedorczuk, Weronika Gogola, Jürgen Habermas, Marta Kijewska-Trembecka, Dominika Kozłowska, Marek Krajewski, Angelika Kuźniak, Joanna Mueller, Piotr Oczko, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak
5,0
Znak nr 764 Wojciech Bonowicz, ...