Znak 789 02/2021

Okładka książki Znak 789 02/2021
Dorota KotasDominika Kozłowska Wydawnictwo: Znak Cykl: Miesięcznik Znak (tom 788) Seria: Seria miesięcznika "ZNAK" czasopisma
czasopisma
Miesięcznik Znak (tom 788)
Seria miesięcznika "ZNAK"
ZNAK 789 02/2021 Zniszczyć patriarchat w sobie
Znak
2021-02-01
2021-02-01
0044488X

Okładka książki Znak nr 799 (12/2021) Agnieszka Burton, Julia Fiedorczuk, Olga Gitkiewicz, Joanna Guszta, Łukasz Jarosz, Dominika Kozłowska, Łukasz Najder, Janusz Poniewierski, Dominika Słowik, Filip Springer, Redakcja Miesięcznika ZNAK, Arkadiusz Żychliński
Ocena 7,0
Znak nr 799 (1... Agnieszka Burton, J...
Okładka książki Znak nr 798 / 2021 Wojciech Bonowicz, Stefan Chwin, Olga Gitkiewicz, John N. Gray, Joanna Guszta, Joanna Jędrusik, Karol Kleczka, Dominika Kozłowska, Anna Marchewka, Anna Mateja, Edward Pasewicz, Janusz Poniewierski, Dariusz Rosiak, Magdalena Śmieja, Filip Springer, Olga Szmidt, Maciej Topolski, Marta Alicja Trzeciak, Redakcja Miesięcznika ZNAK, Filip Zawada
Ocena 7,0
Znak nr 798 / ... Wojciech Bonowicz, ...
Okładka książki Znak nr 797 Katarzyna Babis, Olga Drenda, Olga Gitkiewicz, Tomek Kaczor, Piotr Kosiewski, Michał Koza, Dominika Kozłowska, Anna Mateja, Małgorzata Nocuń, Janusz Poniewierski, Michał R. Wiśniewski, Redakcja miesięcznika Znak, Agata Sikora, Filip Springer, Natalka Suszczyńska, Monika Świerkosz, Ewa Woydyłło, Szymon J. Wróbel
Ocena 7,0
Znak nr 797 Katarzyna Babis, Ol...
Okładka książki Znak nr 796 Wojciech Bonowicz, Lewis Carroll, Ewa Chojecka, Przemek Dębowski, Ewa Drygalska, Anna Dziewit-Meller, Agnieszka Gajewska, Olga Gitkiewicz, Jakub Gomułka, Julia Hartwig, Stefan Klemczak, Filip Kobiela, Dominika Kozłowska, Anna Marchewka, Anna Mateja, Jarosław Mikołajewski, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak, Maciej Robert, Artur Rojek, Zbigniew Rokita, Sebastian Rosenbaum, Dariusz Rosiak, Filip Springer
Ocena 8,0
Znak nr 796 Wojciech Bonowicz, ...