Kup teraz - 12 ofert w cenie od 30.14 zł do 40.47 zł

Rzeczy ważne, a czasem błahe

Dominika KozłowskaHenryk Woźniakowski Wydawnictwo: Znak Wizerunkowe biografia, autobiografia, pamiętnik
Znak Wizerunkowe
biografia, autobiografia, pamiętnik
2021-06-16
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki ZNAK nr 793 Dezydery Barłowski, Wojciech Bonowicz, Nicholas Carr, Maciej Dobosiewicz, Andrzej Franaszek, Olga Gitkiewicz, Michał Heller, Tomek Kaczor, Dominika Kozłowska, Zbigniew Mikołejko, Janusz Poniewierski, Michał R. Wiśniewski, Filip Springer, Antonina Tosiek, Redakcja Miesięcznika ZNAK
8,0
ZNAK nr 793 Dezydery Barłowski,...
Okładka książki Znak 789 02/2021 Dorota Kotas, Dominika Kozłowska, Marta Niedźwiecka, Rebecca Solnit, Anna Szwed
7,0
Znak 789 02/2021 Dorota Kotas, Domin...
Okładka książki Znak nr 787 / 2020 Katarzyna Bik, Wojciech Bonowicz, Janusz Czapiński, Jacek Dehnel, Olga Drenda, Olga Gitkiewicz, Pierre Hadot, Piotr Kosiewski, Dominika Kozłowska, Piotr Oczko, Piotr Oleksy, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak, Timothy Snyder, Filip Springer, Agnieszka Wolny-Hamkało, Krzysztof Wołodźko, Bartosz Wróblewski
7,0
Znak nr 787 / ... Katarzyna Bik, Wojc...
Okładka książki Znak nr 779 Julia Fiedorczuk, Olga Gitkiewicz, Joanna Guszta, Tomáš Halík, Krzysztof Jarosz, Dominika Kozłowska, Józef Kwaterko, Eliza Kącka, Anna Marchewka, Anna Mateja, Zbigniew Mikołejko, Janusz Poniewierski, Miłosz Puczydłowski, Redakcja miesięcznika Znak, Joanna Rudniańska, Katarzyna Sarek, Filip Springer, Olga Tokarczuk, Maciej Topolski, Oksana Zabużko, Elżbieta Żak
7,2
Znak nr 779 Julia Fiedorczuk, O...