Megan Devine Wydawnictwo: Wydawnictwo Linia Seria: Biała plama poradniki
Krzysztof Środa
Biała plama
śmierć żałoba

[...]
Autorka pracowała jako terapeutką pracującą z osobami nieradzącymi sobie z traumami, pogrążonymi w żałobie, czy ofiarami molestowania seksualnego. Jak pisze we wstępie była przekonana, że wykonuje ważną i wartościową pracę.

Pewnego dnia, była świadkiem śmierci swojego męża, który w niewytłumaczalny sposób utopił się podczas kąpieli w morzu.

"Biorąc pod uwagę jego...

Megan Devine Cierpisz? Masz do tego prawo. Doświadczenie żałoby w kulturze, która jej nie rozumie Zobacz więcej