Pine

Literatura angielska powieść grozy Szkocja wieś
horror
angielski
Literatura angielska powieść grozy Szkocja wieś

Mala miejscowosc gdzies na odludziu, pod lasem, ktory skrywa swoje mroczne tajemnice. Niall, ojciec, alkoholik w depresji, samotnie wychowujacy dziesięcioletnia Lauren. Matka dziewczynki uznana za zaginiona dekade wczesniej. Podskorne napiecie towarzyszy nam czytajac debiutancka powiesc Toon. Debiut jest to bardzo udany, swoisty ukłon w strone powieści gotyckiej.

Dodaj cytat z książki Pine