ROZWIŃ ZWIŃ

Waneko
2020-09-18
2020-09-18
Sara Schoeneberg
manga shounen horror ecchi supernatural

więcej Więcej

1963

Przeszlosc laczy sie z terazniejszoscia.... dziewczyny w koncu lacza sily by raz na zawsze pokonac przekleta witryne. Oczywiscie wrogowie nie odpuszczaja, a sprawy ostro sie komplikuja ;) Historia nadal trzyma w napieciu mimo ze to juz 11 tom ^.^

WALKA TRWA

Mogę mieć wielki sentyment do „Czarodziejki z Księżyca” i uważać ją za najważniejszą opowieść typu magical girls w moim życiu. Mogę dobrze bawić się, czytając takie serie, jak „Wrobiona w magię”, gdzie obśmiane zostały schematy gatunku. Ale gdy tylko myślę o moich ulubionych opowieściach typu mahou shoujo, z miejsca do głowy przychodzi mi wyśmienita seria...

• Manga
  • Mangi