Dyskusje o książce Morderstwo w Orient Expressie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
POSZUKUJĘ książek (I kwartał 2024r.)
POSZUKUJĘ!  Taniec ze smokami. Część 1 Taniec ze smokami. Część 1 w twardej oprawie jednak szukam tomu z kodem ISBN 978-83-7785-884-4
3 dni temu
Lubisz powieści Agathy Christie? Oto 7 książek innych autorów, które mogą ci się spodobać
Nie lubię powieści Agaty Christie! Są dla mnie jak potrawy pozbawione soli i przypraw. Bez smaku. (to oczywiście rzecz gustu). Lubię powieści Joe Alexa! Klasyczny "angielski" kryminał, gdzie wiem z calą pewnością, że nie wyskoczy mi nagle znikąd "stary wierny kamerdyner" i nie powie "Tak! To ja zabiłem!" W obronie honoru swojego ukochanego lorda!
13 tyg. temu
Czytamy w weekend
Przeczytane: znakomita Ściana  - z serii: „Po nieznanej apokalipsie na świecie pozostał tylko jeden człowiek”  oraz wstrząsający Biały głód Czytany: poetycki jak zawsze Tabucchi Robi się coraz później. Powieść w formie listów
14 tyg. temu
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
16 tyg. temu
Czytamy w weekend
A ja mogę jeszcze dodać, że "Drzewo życia" w formie e-booka jest udostępnione do przeczytania nieodpłatnie na stronie łódzkiego Centrum Dialogu, w ramach obchodów roku Chavy Rosenfarb. Można też sobie pobrać pdfa na dowolne urządzenie.  Nie ma wymówek, nic tylko czytać :D
21 tyg. temu
Pokazuje 6 z 14