ALBUM SKI JUMPING 19/20

Okładka książki ALBUM SKI JUMPING 19/20 Adam Bucholz, Dominik Formela, Tadeusz Mieczyński
Okładka książki ALBUM SKI JUMPING 19/20
Adam BucholzDominik Formela Wydawnictwo: Skimedia albumy
albumy
Skimedia
2020-06-01
2020-06-01
skoki narciarskie skijumping.pl skijumping Stoch Kubacki

Okładka książki ALBUM SKI JUMPING 18/19 Adam Bucholz, Dominik Formela, Tadeusz Mieczyński
ALBUM SKI JUMP... Adam Bucholz, Domin...
Okładka książki ALBUM SKI JUMPING 17/18 Adam Bucholz, Dominik Formela, Tadeusz Mieczyński
ALBUM SKI JUMP... Adam Bucholz, Domin...

Panowie ze skijumping.pl utrzymali poziom fotokronik mimo tak dziwnego jak i skróconego sezonu 2019/20. Nie ma do czego się przyczepić, idealna pamiątka dla kibica

Jaki rok, taka kronika- chciałoby się rzecz, ale w tym wypadku zdecydowanie nie można. Chociaż rok 2020 nikogo nie oszczędzał, i namieszał w zimowym programie, to sezon 19/20 pełen był niesamowitych wydarzeń i emocji. Nie umknęło to uwadze autorów albumu i nie przeszkodziło w stworzeniu pięknej pamiątki, której posiadanie i czytanie dla wielu miłośników skoków narciarskich stało się tradycją.

Pomimo, że jest to już czwarty album, wszystkie wydawnictwa zamknięte są w tej samej estetyce, za sprawą czego na półce tworzą piękną i spójną kolekcję.

• 2020 Papier
  • Przeczytane, zostają