Układ Sił 17/2020

Jacek BartosiakRafał Brzeski Wydawnictwo: Logos Cykl: Układ Sił (tom 17) czasopisma
Logos
polityka międzynarodowa stosunki międzynarodowe dyplomacja historia
Układ Sił (tom 17)
czasopisma
polityka międzynarodowa stosunki międzynarodowe dyplomacja historia

Numer wyraźnie "naznaczony" koronawirusem. Eksperci pokroju Jacka Bartosiaka, Radosława Pyffla czy Petera Zeihana rozważają więc na temat świata po pandemii, co oczywiście wciąż (sam numer ma marcową datę, ale z tego co pamiętam wyszedł w kwietniu) jest poniekąd wróżeniem z fusów. Warto więc zapamiętać i chociażby za rok sprawdzić zawarte w nim prognozy :)

Poza tym kilka...

Dodaj cytat z książki Układ Sił 17/2020