Życie zmienia się, ale się nie kończy. Chrześcijańskie przeżycie żałoby

Okładka książki Życie zmienia się, ale się nie kończy. Chrześcijańskie przeżycie żałoby
Ewa ChalimoniukKrzysztof Popławski OP Wydawnictwo: W drodze religia
religia
W drodze
2020-01-01
2020-01-01
śmierć strata żałoba

więcej Więcej

Mała, niepozorna, ale zawierająca w sobie to, co ciężkie, bolesne, trudne. To książka o chrześcijańskim przeżywaniu żałoby, bardzo cenna i podchodząca do śmierci w sposób niezwykle kompleksowy.

Publikacja napisana jest w formie rozmowy/wywiadu z trzema różnymi osobami. Mimo ciężaru treści czyta się ją szybko. Mnie wciągnęła mocno, choć temat jest dla mnie trudny również ze...

Śmierć dosięgnie każdego. Nikt się przed nią nie uchroni. Prędzej czy później ziemskie życie dobiegnie końca, a bliscy tego, kto odszedł, pozostają i muszą żyć nadal. Nakładem Wydawnictwa W drodze ukazał się poradnik "Życie zmienia się, ale się nie kończy. Chrześcijańskie przeżycie żałoby". Kolejna pozycja z cyklu "Psychologia i wiara" służy fachową pomocą wszystkim...

• Literatura polska
  • Audiobook.
  • Dusza
  • Z empik.com
  • Reportaż/esej
  • Na raz (do ok.200 str.)
  • Religia

Dodaj cytat z książki Życie zmienia się, ale się nie kończy. Chrześcijańskie przeżycie żałoby