Masz tę moc!

praca zbiorowa Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk popularnonaukowa dziecięca
Firma Księgarska Olesiejuk
Koronawirus epidemia
popularnonaukowa dziecięca
Koronawirus epidemia

publikacja dla dzieci przybliżająca, czym jest koronawirus. Epidemia i separacja od rówieśników i bliskich, zwłaszcza dla maluchów jest ciężka. Dlatego każdy sposób na wyjaśnienie powodów i powtarzanie jak dbać o siebie i bliskich jest pomocny.

• Literatura dziecięca
  • 2020
  • 2020
  • Przyrodnicze
  • ~E-booki

Dodaj cytat z książki Masz tę moc!