Dyskusje o książce Labirynt pamięci. Wiwat naród brazylijski!

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
@awita: Ja też się zakochałam - i w Kąkolu  i w stylu Zośki Papużanki do tego stopnia, że przygotowałam już sobie następną jej książkę (Kąkola kończę) wyszperaną w hałdach wstydu  Świat dla ciebie zrobiłem Świat dla ciebie zrobiłem. Nie wiem, czy nie zaprzyjaźnię się z Zośką na dłużej :)
2 lata temu
Czytamy w weekend
Powodzenia i życzę wytrwałości
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (GRUDZIEŃ 2020)
ostatni stosik z 29.12  Dziennik łowcy przygód. eXtremalne Borneo Dziennik łowcy przygód. eXtremalne Borneo  Dziewczyna kata Dziewczyna kata  Kolej na Felix Kolej na...
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (listopad 2020)
Zakupione ebooki: pokręcimy się wokół medycyny i jej szerokiej tematyki:  Pandemia. Raport z frontu Pandemia. Raport z frontu  Wojna o szczepionki. Jak dok tor Wakefield oszukał świat Wojna o szczepionki. Jak doktor Wakefield oszukał świat
„To jest fantastyczna robota” – rozmowa z Wojciechem Charchalisem
Brodaty pan w czapce wygląda jak Bogusz Bilewski :)
Wrześniowe zapowiedzi wydawnicze
MEH. nie widzę tu nic ciekawego oprócz „Złap i ukręć łeb. Szpiedzy, kłamstwa i zmowa milczenia wokół gwałcicieli” Farrowa. słabo, bo wrzesień to mój miesiąc. łudziłam się, że będe miała w czym wybierać a tu lipa