Fikająca przyjaźń

Okładka książki Fikająca przyjaźń
Małgorzata Strzałkowska Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Kubusiowa Kolekcja (tom 21) Seria: Kubuś i Przyjaciele literatura dziecięca
30 str. 30 min.
literatura dziecięca
Kubusiowa Kolekcja (tom 21)
Kubuś i Przyjaciele
Hachette Polska
2020-01-01
2020-01-01
30 min.
zwięrzeta baśnie kubuś puchatek

Okładka książki Oddech smoka Krzysztof Kochański, Barbara Kosmowska, Marcin Kozioł, Eliza Piotrowska, Katarzyna Ryrych, Tomasz Samojlik, Małgorzata Strzałkowska, Rafał Witek, Maciej Wojtyszko
Ocena 0,0
Oddech smoka Krzysztof Kochański...
Okładka książki Koteczek Kiciuś Małgorzata Strzałkowska, Agnieszka Żelewska
Ocena 7,0
Koteczek Kiciuś Małgorzata Strzałko...
Okładka książki Zabawianki Agnieszka Frączek, Danuta Gellnerowa, Maria Konopnicka, Joanna Papuzińska, Marcin Przewoźniak, Małgorzata Strzałkowska, Julian Tuwim
Ocena 9,7
Zabawianki Agnieszka Frączek,&...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Jedna z najbardziej barwnych i dynamicznych postaci w Stumilowym Lesie - Tygrysek - tym razem w roli głównej. Boryka się on z odwiecznym problemem - jak pogodzić swoje radosne fikanie i jednocześnie nie zakłócać nim codzienności swoich przyjaciół?
Historyjka fantastycznie ucząca rozumienia własnych błędów i naprawiania ich, a także - od drugiej strony - umiejętności wybaczania i zawierania kompromisów, bez tracenia własnego, prywatnego "Ja". Jak zwykle ekipa nierozłącznych, leśnych przyjaciół, jest niezastąpiona w pięknym i zrozumiałym dla dzieci ukazywaniu tak ważnych prawd życiowych. Polecam :)

Dodaj cytat z książki Fikająca przyjaźń