Leśne stworzenia

Okładka książki Leśne stworzenia
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wilga Seria: Młodzi przyrodnicy popularnonaukowa dziecięca
32 str. 32 min.
popularnonaukowa dziecięca
Młodzi przyrodnicy
Wilga
2019-08-14
2019-08-14
32 min.
Patrycja Zarawska
las zwierzęta gatunki dziecięce popularnonaukowe

więcej Więcej

Kolorowe, duże, realistyczne rysunki przedstawiające przyrodę zainteresują najmłodsze dzieci, nawet 2-3 latki

Dopasowany do rysunków tekst skrótowo objaśni najmłodszym przyrodę z obrazka, a starsze zachęci do pierwszych samodzielnych prób czytania

Duża czcionka tekstów dodatkowo ułatwi próby samodzielnego czytania

Poręczny, mały format książki i ok 30 stron treści –...

• Dla dzieci
  • Przyrodnicze dla dzieci
  • Dla szkrabów
  • Literatura amerykańska i kanadyjska
  • Laura
  • Zuśka
  • Książki

Dodaj cytat z książki Leśne stworzenia