Dyskusje o książce Miedziaki

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Cykl Zofii Mąkosy pt. Makowa spódnica tak mnie wciągnął, że dwa grube tomy przeczytałam w dwa dni. Uwielbiam takie powieści. Poprzednio miałam cudowną książkę Akuszerki Sabiny Jakubowskiej i też czytałam jednym tchem.Kto nie czytał temu polecam. Może ktoś zna takie historie o kobietach z XVII-XVIIIw chętnie o tematyce medycznej to bardzo proszę o wiadomość.
23 tyg. temu
Czytamy w weekend
Jak widać, kilka osób i tu zbłądziło - taki powrót do przeszłości 😏 Dzięki za rekomenadcje - Rivers of Babylon mam na oku od jakiegoś czasu. A na razie -w przyszłych planach mam jeszcze świeży stosunkowo zakup Ruska klasyka Zapowiada się ciekawie i z humorem.
34 tyg. temu
Konkurs „Czytamy w weekend“ z użytkownikami Lubimyczytać
Dziękujemy za udział w konkursie.  Nagrodziliśmy: @kor_nelka  @Arecki    @ogarbejbe  @Jolanta  @Inez    Już w piątek, 19 maja, będziecie mogli przeczytać co czytają w weekend.
50 tyg. temu
Jakie książki znaleźliście pod choinką? Pochwalcie się swoimi prezentami!
Pod choinką znalazłam "purpurowe serca" T. Wakefield, "matki przodem" J. Mokosa - Rykalska, "więzień nieba" oraz "gra anioła" C. Ruiz Zafón 😊
1 rok temu
..:: WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2020) ::..
chętnie kupię całość prosze o kontakt 537295512 lub neyka@interia.pl  whatsupp
Czytamy w weekend
@Aguirre ja mam dość specyficzny gust czytelniczy, więc trudno mi znaleźć kogoś o podobnym guście w kwestii literatury pięknej, czy kryminałów bądź fantastyki. Nie lubię wszelkiego rodzaju nachalnej propagandy. Nie mam telewizora, kont społecznościowych. I nie chcę, żeby jakieś półinteligentne pisarzyny robiły mi wodę z mózgu. Obecnie zaczynam zwracać uwagę na rok powstania...
Pokazuje 6 z 21
Zobacz kolejne