Creatio Fantastica nr 2 (59) 2018 - Science fiction: źródła i kontynuacje

Okładka książki Wielkie dzieło czasu Terry Bisson, Pat Cadigan, Ted Chiang, John Crowley, Thomas M. Disch, Cory Doctorow, Jan Lars Jensen, Kelly Link, Robert Reed, Lucius Shepard, Wayne Wightman, Kate Wilhelm
Ocena 0,0
Wielkie dzieło... Terry Bisson, Pat C...
Okładka książki Fantasy & Science Fiction. Edycja Polska, #6 (Jesień 2011) Terry Bisson, Cory Doctorow, Esther M. Friesner, Agnieszka Haska, Anna Krawczyk-Łaskarzewska, Kelly Link, Sean McMullen, Łukasz Orbitowski, Marek Paryż, Cherie Priest, Redakcja Fantasy & Science Fiction, Adam Skalski, Emil Strzeszewski, Michael Swanwick, Ramona Szczerba, Jeff VanderMeer, Konrad Walewski, Jake von Slatt
Ocena 6,8
Fantasy & ... Terry Bisson, Cory ...
Okładka książki Fantasy & Science Fiction. Edycja Polska, #1 (Zima 2010) Terry Bisson, Orson Scott Card, Jeffrey Ford, Ursula K. Le Guin, David Moles, Redakcja Fantasy & Science Fiction, Laurel Winter
Ocena 7,1
Fantasy & Scie... Terry Bisson, Orson...