Courtney Peppernell Wydawnictwo: Andrews McMeel Publishing poezja
Andrews McMeel Publishing
Andrews McMeel Publishing
poezja
angielski

Cudowna książka. Po prostu ją uwielbiam. Zawiera bardzo wiele, bardzo różnej i dotykającej bardzo różnych tematów, poezji. Prawie 3/4 książki zakreśliłam zakreślaczem, zaliczając tym samym wybrane fragmenty do tych moich "ulubionych" Z całą pewnością będę jeszcze do niej wracać. Bardzo polecam.

• English
  • 2019
  • Poezja
  • Ebook
  • 2020
  • Wątek miłosny (YA, NA, romanse)

Dodaj cytat z książki Pillow Thoughts