Gdy zakwitnie w nas miłość #2

Okładka książki Gdy zakwitnie w nas miłość #2
Nio Nakatani Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Gdy zakwitnie w nas miłość (tom 2) Seria: Girls Love (Studio JG) komiksy
komiksy
Gdy zakwitnie w nas miłość (tom 2)
Girls Love (Studio JG)
やがて君になる (Yagate Kimi ni Naru)
Studio JG
2019-03-28
2019-03-28
Sara Manasterska
romans szkolne życie okruchy życia yuri manga

Drugi tom tak samo świetny jak pierwszy. Na początku mamy świetną scenkę , gdy Yuu i Toko idą do samorządu i Toko przysuwa się bliżej , a Yuu zwraca Jej uwagę i Toko się zawstydza:) Potem samorząd dyskutuję na temat wystawienia przedstawienia , ale Yuu nie jest chętna. Potem wszyscy poza Toko wychodzą , ale Yuu patrząc na Nią zostaję z Nią i dziewczyny rozmawiają i nagle Toko mówi , że chcą Ją pocałować i Yuu mówi , że nie ma nic przeciwko i się całują i to wszystko zza okna widzi Maki - Członek samorządu i szybko ucieka. Następnie Toko próbuję przekonać Yuu do przedstawienia , ale Yuu jest nieubłagana , a następnie mamy rozmowę między Sayako a Makim i widać , że dziewczyna ciągle jest zazdrosna o relacje Toko i Yuu. Potem Maki mówi Yuu , że widział Ją i Toko i obiecuję , że nic nie powie i stwierdza , że Yuu kocha Toko. Potem mamy krótką śmieszną scenkę , gdy Yuu sugeruję Toko by założyły firanki na oknach , a Ona nie rozumie skąd ten pomysł:D Dobre też było jak Toko kupiła książkę o miłości dziewczyn i nie wiedziała o czym jest i potem przepraszała Yuu , że przy Niej kupiła taką książkę. Potem mamy krótką scenkę , która pokazuję jak Toko patrzy na Yuu i Makiego i widać , że jest zazdrosna. A po chwili koleżanka Yuu prosi Ją by przeczytała powieść , którą sama napisała i Yuu się zgadza. Następnie Yuu i Toko uczą się wspólnie , a gdy czytelnia jest przepełniona idą do domu Yuu i Toko poznaję Jej siostrę. Potem są w pokoju Yuu i Toko nie może oderwać od Niej wzroku i zawstydza się , gdy Yuu podchodzi bliżej:) I wspomina o Makim , a Yuu mówi , że dla Niej liczy się tylko Ona i zawsze przy Niej będzie. Potem widzimy rozmowę Toko i Sayaka o tym , że jakaś dziewczyna napisała Toko list miłosny i Sayako pyta czy chcę odmówić , bo to dziewczyna. A Toko mówi , że nie chodzi o to. A , gdy odchodzi to Sayako myśli o tym , że Toko nigdy z Nikim nie będzie i dzięki temu Ona będzie mogła ciągle przy Niej być. Następnie samorząd szuka scenarzysty do przedstawienia i Yuu ukrywa , że Jej koleżanka pisze , ale Sayaka domyśla się i rozmawia z Yuu oraz mówi Jej , że wiem o tym , że Toko udaję perfekcyjną i , że sama to wybrała i żeby Yuu Jej nie przeszkadzała w tym. A na koniec Yuu dowiaduję się , że Toko miała starszą siostrę , która była przewodniczącą i , którą wszyscy uwielbiali i która była we wszystkim świetna , ale zmarła i dlatego Toko chcę wystawić przedstawienie , bo od śmierci Jej siostry nie było żadnego przedstawienia i Yuu prosi Toko by przestała być taka jak siostra tylko była sobą , ale Toko mówi , że wolałby umrzeć i mówi , że wszyscy się cieszą jak jest taka jak siostra. I mimo , że Toko lubi być sobą przed Yuu to nie przestanie być taka jak siostra. I prosi Yuu by ta pomogła Jej w przedstawieniu , by zawsze przy Niej była , by nie pokochała nikogo innego , by nie przestała Jej lubić i by trzymały się za ręce idąc do domu , a Yuu się zgadza na wszystko , ale gdy wracają Yuu myśli sobie , że tak naprawdę chciałaby się zakochać w Toko. A na koniec mamy krótką scenkę , która pokazuję pogrzeb siostry Toko i każdy mówił Jej by była jak siostra. Podobało mi się w tym tomie , że Yuu zaczyna stopniowo darzyć Toko uczuciem mimo , że Ona Jej tego zabroniła. Ciekawie też rozwija się wątek zazdrości Sayako. Oraz to , ze Toko jest taka perfekcyjna , bo czuję , że musi być jak siostra

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Gdy zakwitnie w nas miłość #2