Gdy zakwitnie w nas miłość #3

Okładka książki Gdy zakwitnie w nas miłość #3
Nio Nakatani Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Gdy zakwitnie w nas miłość (tom 3) Seria: Girls Love (Studio JG) komiksy
komiksy
Gdy zakwitnie w nas miłość (tom 3)
Girls Love (Studio JG)
やがて君になる (Yagate Kimi ni Naru)
Studio JG
2019-05-31
2019-05-31
Sara Manasterska
romans szkolne życie okruchy życia yuri manga

Kolejny świetny tom. Na początku dowiadujemy się , że koleżanka Yuu piszę scenariusz dla samorządu , a w między czasie Sayaka pyta Toko czy powinna być zazdrosna o Yuu. Potem dziewczyny są w knajpce i widzą jak właścicielka mówi do ich nauczycielki "kochanie" ,a nauczycielka widząc uczennice mówi , że Ona i właścicielka są znajomymi , ale Sayaka patrzy na nich uważnie. Potem Toko prosi Yuu by mogła mówić do Niej po imieniu i chcę by Yuu mówiła również Jej po imieniu , ale gdy ta to robi to Toko się czerwieni i Yuu myśli o tym , że jest urocza:) I dowiadujemy się również , że właścicielka knajpki i nauczycielka jednak są parą i mieszkają razem. Potem Toko mówi do Yuu po imieniu przy całym samorządzie i Sayaka uważnie ich obserwuje , a jak proponuję , że i Ona będzie mówić do Yuu po imieniu to widać , że Toko jest zazdrosna , ale ostatecznie Sayaka rezygnuję. Potem Sayaka jest w knajpce i właścicielka potwierdza , że Ona i nauczycielka są parą , a Sayaka opowiada o tym , że w poprzedniej szkolę była w związku z dziewczyną , która złamała Jej serce mówiąc , że to była tylko zabawa i przyznaję , że kocha Toko , ale nie powie Jej tego. Następnie Toko i Yuu są u Yuu i siostra Yuu zaczyna podejrzewać , że łączy Je coś więcej , a Toko Ją prosi by podała Jej przepis na ciasto , bo Yuu uwielbia serniki i potem dostaję ten przepis , a także zdjęcie śpiącej Yuu i jest podekscytowana i chcę je ustawić na tapetę w telefonie:) Później podczas deszczu Toko i Yuu idą razem pod parasolką , a następnie siedzą po daszkiem i Yuu mówi , że jest szczęśliwa , ale potem panikuję , że to powiedziała. Następnie mamy trenowanie przed wyścigiem , ale Yuu i Sayaka się nie dogadują i Yuu zaprasza Ją do knajpki i , gdy wracają rozmawiają o tym , że Toko powinna być sobą i Sayaka myśli czy jeśli tak by było to czy mogłaby wyznać Jej miłość , a Yuu zastanawia się co wtedy by z Nią było. Później Yuu i Toko spotykają się w szopie i Toko Ją całuję coraz bardziej namiętnie i w końcu Yuu Ją odsuwa , a Toko obiecuję dać Jej spokój do końca zawodów , ale po zawodach chcę by to Yuu Ją pocałowała i Yuu się zgadza. Następnie są zawody i podczas biegu Yuu zapatrzyła się na Toko i Ona oraz Sayaka dogadali się podczas biegu , ale ostatecznie ich grupa zajęła trzecie miejsce. A na koniec mangi Yuu i Toko są w szopie i Yuu ma pocałować Toko , ale nie daję rady i wtedy Toko zaczyna namiętnie całować Yuu , a ta przyznaje , że to przyjemne i czuję bicie serce , ale nie dopuszcza do siebie , że to Jej serce tak wariuję. Podobało mi się w tym tomie , że dowiadujemy się więcej o Sayako. Szkoda mi Jej , że złamano Jej serce i wiemy już , że kocha Toko. Na plus również wciąż relacje Toko i Yuu. Widać , że Yuu coraz bardziej się zakochuję , ale boi się to przyznać przed samą sobą. Na plus także dodatek , gdy Toko widzi z okna w klasie jak Yuu szykuję się do biegu i chcę na Nią patrzeć , ale nauczyciel wzywa Ją do tablicy , a ta zła szybko podchodzi i rozwiązuję zadanie , ale jak wraca do okna okazuję się , że Yuu skończyła biec i Toko jest rozczarowana:D

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Gdy zakwitnie w nas miłość #3