Mama Gęś

wierszyki, piosenki
Bajka
2018-11-21
2018-11-21
dla dzieci literatura polska wiersze

Okładka książki Oddech smoka Krzysztof Kochański, Barbara Kosmowska, Marcin Kozioł, Eliza Piotrowska, Katarzyna Ryrych, Tomasz Samojlik, Małgorzata Strzałkowska, Rafał Witek, Maciej Wojtyszko
Ocena 0,0
Oddech smoka Krzysztof Kochański...
Okładka książki Koteczek Kiciuś Małgorzata Strzałkowska, Agnieszka Żelewska
Ocena 7,0
Koteczek Kiciuś Małgorzata Strzałko...
Okładka książki Zabawianki Agnieszka Frączek, Danuta Gellnerowa, Maria Konopnicka, Joanna Papuzińska, Marcin Przewoźniak, Małgorzata Strzałkowska, Julian Tuwim
Ocena 9,7
Zabawianki Agnieszka Frączek,&...

Proste, pogodne wierszyki dla małych i dużych. Klasyka literatury dziecięcej. Postacie z wierszyków pojawiają się echem w dziecięcych piosenkach i rymowankach. Zabawne kolorowe ilustracje świetnie się uzupełniają z tekstem.

Dodaj cytat z książki Mama Gęś