Kup teraz - 19 ofert w cenie od 18.02 zł do 33.21 zł

Więcej niż ona

Jay McLean Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Więcej (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2013-10-18
Wydawnictwo Kobiece
Więcej (tom 2)
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

Jak rzep psiego ogona

Link do recenzji

z pozoru bożyszcze kobiet, Logan który pstryka palcami i zmienia dziewczyny jak rękawiczki, na przyjęciu mało atrakcyjnym na stypie poznaje dziewczynę która zawróciła mu w głowie. natomiast on jej wyjątkowo nie . Logan lubi wyzwania więc gdy spotyka ją po raz kolejny wie że ten owoc będzie wyjątkowo smakować. Amanda była dziewczyną bardzo prostą, pracowitą, kiedy zadurzyła...

Ten tom spodobał mi się dużo bardziej niż poprzedni. Logan, nigrzeczny chłopiec, który się w kolejnej części utemperowal z powodu sytuacji jakie nastąpiły. Za równo ta jak i kolejna część sa mega dobre. Polecam

Na półkach: , , , , ,

Drugi tom powieści wciągnął mnie tak jak pierwszy,był ciekawy,świetny.
Dla mnie powieść ta wzruszająca,cudowna jest.Bardzo przyjemnie się czyta.

Książka spodobała mi się bardziej niż poprzedni tom, chociaż z jednej strony zakończenie mogło by być inne, jednak rozumiem że, aby powstał kolejny tom to zakończenie musiało być takie, a nie inne. Mam nadzieję, że po kolejnym tomie nie będę miała bohaterów dosyć.

26 / 2020

Ciekawa lektura na zajęcie czasu. Bez szału, ale polecam.
Dwoje młodych ludzi, którzy ponownie się spotykają i ponownie próbują wspólnego szczęścia. Czy dwa razy wchodzi się do tej samej rzeki? Czy to ma szansę przetrwania?
Dowiemy się.
Troszkę uważam tą historię za przerysowaną z jednej strony jednak z drugiej wiem iż takie zachowania jakie występują u bohatera,...

Moim zdaniem chociaż nadal uważam, że to pozycja zdecydowanie nie dla mojej kategorii wiekowej, jest to lepsza część od części poprzedniej. Wciąż mamy rozstania i powroty zamiast głębokiej konwersacji i wyjaśnienia spraw, ale mimo wszystko poboczne wątki i "demony" Logana i Amandy są ciekawsze niż wątki ich przyjaciół z części pierwszej.

Na półkach: , , , , ,

Pierwszy tom naprawdę mi się spodobał. Po ponad roku od jego przeczytania, w końcu sięgnęłam po kolejną część z tej serii. Troszkę się zawiodłam, bo jednak pozycja ta nie dorównała 1 tomowi, jednak mimo wszytsko była całkiem niezła.

Wkurzała mnie trochę fabuła. Choć były momenty wow, które naprawdę potrafiły wbijać w fotel, to jednak szkoda, że w większości książka ta...

Bohaterowie: 10/10
Akcja: 10/10
Sposób pisania autorki: 10/10
Okładka: 10/10
Kreatywność: 10/10

Tak dobra jak pierwszy tom! ♥ Niesamowite emocje i przeżycia! Czekam aż trzeci tom wpadnie w moje łapki! :D

Bardzo fajna historia. Logan to bardzo ciekawa i zmienna postać, to samo Amanda. Fajnie się czyta, książka wciąga. Polecam i biorę się za kolejną część.

• 2019
  • E-book
  • New Adult
  • Ebook
  • 2018

Dodaj cytat z książki Więcej niż ona