Dyskusje o książce Powrót do Reims

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Kochani dziękuję za tak ogormne wsparcie dla naszej Cleo. Wszystko przekażę i mam nadzieję, że będzie mogła niebawem te wszystkie miłe słowa przeczytać :).
10 tyg. temu
Drugi alfabet literacki. Europa nieznana
Céline'a czytałem tylko Podróż do kresu nocy w przekładzie Wacława Rogowicza, mając około 21 lat. Wcześniej dowiedziałem się o  nim z Res Publiki, gdzie próbowali pogodzić niechęć do człowieka i jego postawy (którą w pełni podzielam) z fascynacją pisarzem. Pamiętam, że czytałem z...
12 tyg. temu
Czytelnicze podsumowanie 2022 roku
Ah, no dobrze, więc tę przygodę ma już Pani za sobą. Może więc ,,Golemem'' Macieja Płazy i ja się zainteresuję, bo widzę, że wiele wskazuje tutaj na nietuzinkową opowieść. Cieszę się, że udało mi się zachęcić, bo czas z Hermannem Hesse na pewno nie będzie straconym. : )
Czytamy w weekend
Przeczytałam  😁. Nie miałam ostatnio dobrego czasu na lekturę, ale udało mi się dokończyć książkę i podzielić się wrażeniami. Jak coś zapraszam do opinii :)
Czytamy w weekend
"Mentalista" znakomita,genialna książka czyta się świetnie  😊pozdrawiam serdecznie,życzę  przyjemnego zaczytanego weekendu z dobrymi książkami i dużo zdrówka 😉
Pokazuje 6 z 8
Zobacz kolejne