rozwińzwiń

Poezje. Wybór

Średnia ocen

0,0 0,0 / 10
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Książki autora

Okładka książki Symbol Apostolski w nauczaniu Ojców św. Augustyn z Hippony, Wenancjusz Fortunat, św. Piotr Chryzolog
Ocena 7,0
Symbol Apostol... św. Augustyn z Hipp...
Okładka książki Obraz literatury powszechnej w streszczeniach i przykładach. Tom I. Starożytność i wieki średnie Dante Alighieri, Alkajos, Anakreont, Antara ibn Szaddad, Arystofanes, Auzoniusz, Li Bai, Bakchylides z Keos, Ben Jemin Ferjumendi, św. Bernard z Clairvaux, Bion, Giovanni Boccaccio, św. Bonawentura z Bagnoregio, Peire Cardenal Pèire Cardenal, Omar Chajjam, Geoffrey Chaucer, Piotr Chmielowski, Chrétien de Troyes, Arnaut Daniel, Paweł Diakon, Dżami, Ekkehard I, Quintus Ennius, Erinna z Telos, Eurypides, Gaucelm Faidit, Fedrus, Smil Flaszka z Pardubic, Wenancjusz Fortunat, św. Franciszek z Asyżu, Jean Froissart, Du Fu, Edward Grabowski, Hezjod z Beocji, Homer, Horacy, Hrotswitha z Gandersheim, Ibn al-Abbar, Juwenalis, Kallimach z Cyreny, Kallinos z Efezu, Katullus, Klaudian Klaudiusz, Qianfu Li, Marek Anneusz Lukan, Lukrecjusz, Marcabru, Marcjalis, Mimnermos z Kolofonu, Moschus, Moty ibn Ajas, Muzajos, Owidiusz, Peirol, Francesco Petrarca, Petroniusz, Pindar, Plaut, Sextus Propercjusz, Prudencjusz, Jaufre Rudel, Rumi, Sadi z Szirazu, Safona, Sofokles, Symonides z Keos, Szanfary, Teognis z Megary, Teokryt, Terencjusz, Albius Tibullus, św. Tomasz z Akwinu, Tyrtajos, François Villon, Wergiliusz, Abu Firas al-Hamdani, Imru al-Qais, Waddah al-Yaman, Charles Ier d'Orléans, Conon de Béthune, Bertran de Born, Giraut de Bornelh, Arnaut de Carcasses, Savaric de Malleo, Bernart de Ventadorn, Walther von der Vogelweide, Jakub z Todi, praca zbiorowa
Ocena 7,0
Obraz literatu... Dante Alighieri, Al...

Mogą Cię zainteresować

Oceny

Średnia ocen
0,0 / 10
0 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE

Książka na półkach

  • Chcę przeczytać
    4
  • Literatura antyczna
    1
  • Przeczytane
    1

Cytaty

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Poezje. Wybór


Podobne książki

Przeczytaj także