Kup teraz - 12 ofert w cenie od 23.10 zł do 30.47 zł

kulinaria, przepisy kulinarne
Grzegorz Ciecieląg
weganizm

1925

świetna pozycja, nie tylko dla wegan ale i dla wszystkich, którzy interesują się zdrowym odżywianiem, wprowadzeniem urozmaicenia dla diety mięsnej, nieporównywalnie zdrowszym urozmaiceniem. Wiele ciekawych przepisów i podpowiedzi, bo że smacznych to z natury wiadomo ;)

Weganizm daje moc to naprawdę dobra pozycja, nie tylko dla wegan, ale właściwie dla wszystkich, którzy interesują się zdrowiem, kuchnią czy dietetyką. Żałuję tylko, że przepisy nie zostały uzupełnione o kolorowe zdjęcia, bo wiecie jak to jest – jemy przede wszystkim oczami. Aczkolwiek i tak wiele z nich brzmiało po prostu smakowicie! To nie tylko inspirujące przepisy, to...

• Wydawnictwo Kobiece
  • Recenzja/ Egzemplarz recenzencki
  • Zdorwie/uroda
  • Żywność, diety i przepisy
  • Dieta i rozwój
  • Przeczytane w 2019

Dodaj cytat z książki Weganizm daje moc