Weganizm daje moc

2019-01-01
2019-01-01
Grzegorz Ciecieląg
weganizm

świetna pozycja, nie tylko dla wegan ale i dla wszystkich, którzy interesują się zdrowym odżywianiem, wprowadzeniem urozmaicenia dla diety mięsnej, nieporównywalnie zdrowszym urozmaiceniem. Wiele ciekawych przepisów i podpowiedzi, bo że smacznych to z natury wiadomo ;)

Weganizm daje moc to naprawdę dobra pozycja, nie tylko dla wegan, ale właściwie dla wszystkich, którzy interesują się zdrowiem, kuchnią czy dietetyką. Żałuję tylko, że przepisy nie zostały uzupełnione o kolorowe zdjęcia, bo wiecie jak to jest – jemy przede wszystkim oczami. Aczkolwiek i tak wiele z nich brzmiało po prostu smakowicie! To nie tylko inspirujące przepisy, to także ciekawe spojrzenie na różne aspekty diety roślinnej, które skłaniają do przemyśleń. Zdecydowanie polecam.
Całość na: www.bookeaterreality.pl

baaardzo fajne i obrazowe grafiki, niestysty przepisy dla bogaczy

baaardzo fajne i obrazowe grafiki, niestysty przepisy dla bogaczy

Ta książka zmieniła moje życie! Polecam ,nie ma na polskim rynku tak profesjonalnego i jednocześnie wartościowego,,podręcznika,, weganizmu.polecam również dla wszystkich szanujących i dbających o swoje zdrowie.

• Wydawnictwo Kobiece
  • Recenzja/ Egzemplarz recenzencki
  • Przeczytane w 2019
  • Poradniki, Popularnonaukowe
  • Żywność, diety i przepisy
  • Dieta i rozwój

Dodaj cytat z książki Weganizm daje moc