Mysi domek. Sam i Julia w porcie

Karina Schaapman Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Mysi Domek (tom 5) literatura dziecięca
Jadwiga Jędryas
Media Rodzina
mysi domek
Mysi Domek (tom 5)
literatura dziecięca
Jadwiga Jędryas
mysi domek

Port – niby większość z nas wie, co to takiego, ale nie każdemu jest dane zobaczyć takie miejsce na żywo. Otwarcie przyznaję, że ja nigdy nad morzem nie byłam i tak naprawdę nie wiem, czy kiedyś tam zawitam. Mieszkamy na południu kraju i wraz z mężem zdecydowanie wolimy góry. Osobą, która być może kiedyś nakłoni nas do zawitania nad Bałtykiem, jest nasza córa. Ale żeby...

Kunszt samodzielnie wykonanej pracy wprawia w ogromny zachwyt. Wszelkie detale w serii ,,Mysi domek" zostały przygotowane samodzielnie - a jest ich całe mnóstwo. Autorka wykonuje wraz z synem wszystkie figurki i elementy samodzielnie. Jednak nie tylko strona wizualna jest atutem książki - mamy tu ciekawą narrację , nowe słówka związane z portem wplecione tak, by dzieci...

Autorka serii, której piątą część stanowi ta świetna książka, od dawna wznosi potężną, bardzo szczegółową makietę mysiego domostwa i okolic, w której umieszcza kolejne przygody jedynaczki Julii i pochodzącego z wielodzietnej rodziny Sama. Tym razem akcja przenosi się do portu (powstawał dwa lata).

Czytaj dalej:...

• Nataszki