Jak wygrać wybory samorządowe 2018?

Okładka książki Jak wygrać wybory samorządowe 2018?
Robert Stępowski Wydawnictwo: Roster poradniki
poradniki
Roster
2018-03-08
2018-03-08
wybory samorządowe marketing kampania

Przydatna książka omawia wszystkie znane techniki marketingu politycznego z dodaniem nowych. Zróżnicowanie odbiorców wymusza na kandydatach dobierania odpowiednich strategii, stylów i kanałów komunikacji. Warta do przeczytania debiutantów w kampaniach wyborczych jak i doświadczonych samorządowców, wszak zawsze należy być o krok przed rywalem.

Dodaj cytat z książki Jak wygrać wybory samorządowe 2018?