Księga Vanitasa #5

Jun Mochizuki Wydawnictwo: Waneko Cykl: Księga Vanitasa (tom 5) komiksy
Vanitas no Carte
Karolina Balcer
Waneko
manga przygoda komedia dramat fantasy Shounen Nadprzyrodzone Historyczna tajemnica
Vanitas no Carte
Księga Vanitasa (tom 5)
komiksy
Karolina Balcer

2047

Wątek historyczny, który już gdzieś nie raz widziałam, ale pięknie tu pasuje. Romans, nie romans, ale może coś z tego będzie. Zaczynam lubić ten cały "bal szarlatana" czy jak go tam nazywają. Wychodzą przy nim takie smaczki.

Księga Vanitasa to dzieło naprawdę dobre, zaskakujące pozytywnie czytelnika poziomem scenariusza i ciekawymi bohaterami. Dostępne obecnie na rynku szczęść tomów pozwalają z wielkim optymizmem patrzeć w przyszłość, stanowiąc doskonały aperitif dla dalszej części, która jeszcze przez długi czas powinna miło łechtać gusta miłośników dobrych japońskich komiksów. Cała recenzja...

Nadszedł czas na kolejne spotkanie z Vanitasem i paryskimi wampirami. Tym razem akcja ponownie nabiera tempa, a bohaterów i czytelników czeka spotkanie z równie tajemniczą co niebezpieczną bestią z Gévaudan! Przedstawiamy piąty tom serii ,,Księga Vanitasa” autorstwa Jun Mochizuki!

Vanitas i Noe wyruszają zbadać wzmianki o powrocie tajemniczej bestii z Gévaudan, która...

WAMPIRY KONTRA WILKOŁAK?

Tak, jak zapowiedziała autorka, tak też zrobiła i piąty tom „Księgi Vanitasa” jest komiksem nieco cieńszym, niż jego poprzednik. Paradoksalnie jednocześnie całość jest lepsza, bardziej dynamiczna, wciągająca i przy okazji spójna, niż ostatnio. Dzięki temu mangę pochłania się szybko i z przyjemnością, a przy okazji rodzą się nadzieję, że seria ta...

Dyskusje

• Manga