Kup teraz - 12 ofert w cenie od 12.05 zł do 17.99 zł

Zaczarowane obrazki

Małgorzata Strzałkowska Wydawnictwo: Nowa Era Seria: Lubię czytać ze strzałką literatura dziecięca
Nowa Era
poradniki
literatura dziecięca
Lubię czytać ze strzałką
poradniki

Wspaniałe wierszyki Małgorzaty Strzałkowskiej i oryginalne ilustracje. Mój syn uwielbia pracę z tą książką. Rekomendacja "Świerszczyka" dodatkowo uwierzytelnia. Lektura miesięcznika była impulsem do zakupu. Moje dzieci uwielbiają tę zabawę. Przy okazji rozwija koncentrację, spostrzegawczość i koordynację wzrokową.

to 1 z 3 książeczek w serii gdzie dziecko wyszukuje elementy na podstawie wiersza. Rewelacyjna forma, którą moja córka polubiła i wołała jeszcze raz! Bardzo przystępna cena powinna zachęcić do zakupu. Książka jest w twardej oprawie, otrzymujemy 2 strzałki, które pomagają w czytaniu, wyszukiwaniu, są fajnym gadżetem. Na uwagę zasługują ilustracje, które są nietuzinkowymi...

Bardzo pochłaniająca książka, również dorosłych ;) Strzałkę można wykorzystać nie tylko do czytania, ale również pokazywania ilustracji. Moim zdaniem obrazki są jak najbardziej czytelne, a jeżeli znajdzie się jakieś zdjęcie mniej oczywiste, wówczas jest jeszcze więcej zabawy :)

Zadziwiające, że tak fantastyczne książki nie są wcale znane! Nie wiem, czy to sprawa (jak widać) kiepskiej promocji, czy może totalny brak zainteresowania wśród ludzi "aktywnym czytaniem", ale ten tytuł powinien latać po internecie jak szalony. Powinien tu być tłum recenzentów! Zrobię ile mogę, aby poinformować ludzi o czymś tak interesującym jak "Zaczarowane obrazki"...

calkiem fajny pomysl ... wykonanie mogloby byc lepsze (chodzi mi o niektore rysunki - malo czytelne).

• Dla Adasia
  • Książki czytane wspólnie z dziećmi
  • Literatura dziecięca
  • Książki moich dzieci

Dodaj cytat z książki Zaczarowane obrazki