Jak to działa? Dawne cywilizacje

Przemysław Rudź Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM Seria: Jak to działa? popularnonaukowa dziecięca
Wydawnictwo SBM
literatura dziecięca cywilizacje
popularnonaukowa dziecięca
Jak to działa?
literatura dziecięca cywilizacje

Na półkach: , , , ,

Kupujcie tą książke dzieciom! Ile tu jest informacji! Wszystko podane jak na tacy, ładnie objaśnione. Niczego nie ma za dużo, czasami brakowało mi rozwinięcia pojęć, jednak jest to książeczka dla dzieci. Rewelacja! Sama dowiedziałam się wielu nowych rzeczy i bardzo chętnie sięgnę po kolejne części z tego cyklu. Można śmiało kupować dla małych i średnich dzieciaczków.

• » Z biblioteki «
  • Wokół Europy Środkowo Wschodniej
  • POLSKA
  • ▪ Popularnonaukowe, edukacyjne, ciekawostki itp
  • Dziecięce
  • Wokół Ameryki Łacińskiej
  • Wokół Azji Południowo-Zachodniej (Bliskiego Wschodu)
  • Literatura faktu

Dodaj cytat z książki Jak to działa? Dawne cywilizacje