Skazani na zyski. Tajemnicza wiedza właścicieli prawdziwych wartości - czyli - biblia świadomego inwestora

Piotr S. Wajda Wydawnictwo: Poligraf biznes, finanse
Poligraf
biznes zysk poradnik
biznes, finanse
biznes zysk poradnik

Przekazane informacje potrafią burzyć ogólnie przyjętą za pewnik obecną strukturę gospodarczą. Otwiera oczy na wiele procesów, które są bez naszej wiedzy/świadomości wprowadzane w życie. Z tego powodu, zdecydowanie polecam wszystkim, niezależnie od sytuacji finansowej. Informacje zawarte w niej pozwolą ustrzec się przed wszechobecną dezinformacją oraz zapobiegną podjęciu...

Dzięki tej książce poszerzyłem swoją wiedzę w temacie finansów i inwestowania. Gratulacje dla autora. Polecam każdemu.

Potężna dawka wiedzy, autor wgłębił się w temat. Polecam

Książka która objaśniła mi w gruntowny i prosty sposób jak działają inwestycje, spekulacje, finanse. Błyskotliwie napisana, wciągająca. Idealny pomysł na prezent dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o świecie finansów!

Zawsze chciałam poznać świat finansów i inwestycji, ale książki napisane zbyt branżowym językiem były nieprzystępne w zrozumieniu. Skazani na zyski to książka napisana lekko i prosto, dzięki czemu nawet laik jest w stanie zrozumieć wszystkie zagadnienia :) Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce osiągnąć płynność finansową.

Autor to erudyta i pragmatyk, a ja cenię sobie takich pisarzy i ich dzieła. Książka powinna poprzez oddziaływanie na czytelnika pośrednio zmieniać świat i mam wielkie nadzieje, że to się kiedyś uda.

• Legimi
  • 2019