Muffiny Eufrozyny

Justyna BednarekDaria Solak Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Czytam Sobie. Poziom 1: Składam Słowa literatura dziecięca
Egmont Polska
nauka czytania ciastka muffiny
literatura dziecięca
Czytam Sobie. Poziom 1: Składam Słowa
nauka czytania ciastka muffiny

Bardzo fajna książka, która może być pomocna przy nauce czytania, może też zachęcić naszego malucha do eksperymentów w kuchni. Mamy tu ciekawie zilustrowany przepis na muffinki. Aż chce się spróbować samemu upiec (choć zabrakło bardziej precyzyjnych ilości niektórych składników i temperatury pieczenia ;) ). Mój niespełna trzylatek był książką zainteresowany.

• 1a) Egmont: Czytam sobie poziom 1
  • A1) Bajki