Bramkarka i morze. Burze w Zatoce Pękatej Matyldy

Keeperen og have
opowiadania, powieści dla dzieci
Aneta W. Haldorsen

Super książka polecam.

Jak ta Maria Parr umie pisać, och, ale jak! Podobnie jak w "Gofrowym sercu", w książce, która jest jego sequalem spotykamy zawadiacką Lenę i Kręciołka, tyle że już oboje wchodzą we wczesno nastolęcki wiek. I tak, jak Lena wciąż jest tą samą kontestatorką - i udowadnia, że ma rację (vide jej kariera jako bramkarki), tak Kręciołek próbuje emocjonalnie "wybić się na...

• 2019
  • Dzieci