Dyskusje o książce S.N.U.F.F.

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Dołącz do wyzwania czytelniczego LC
Świetny pomysł z wyzwaniem 😊. Zakończyłam wyzwanie na 2019 z rekordową liczbą książek. - 243 . Ale jestem dumna . Od dziś rozpoczynam wyzwanie na 2020 rok
4 lata temu
Jakie znacie antyutopie, dystopie?
 Futu.re Futu.re
4 lata temu
Media to zło? - wygraj książkę „S.N.U.F.F.".
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy! Wybraliśmy zwycięskie prace: dzidek99 Anka rekinga pinezka Anna Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
1912
Nowy wspaniały S.N.U.F.F. – recenzja napisana przez Bartłomieja Kopczackiego
 S.N.U.F.F. S.N.U.F.F. więcej na stronie - http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/nowy-wspanialy-s-n-u-f-f-recenzja-ksiazki/
5 lata temu
 S.N.U.F.F. S.N.U.F.F. Recenzja napisana przez dr Tatianę Kananowicz Instytut Rusycystyki i Studiów Wschodnich Uniwersytetu Gdańskiego Przeczytaj całą - http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/recenzja-ksiazki-wiktora-pielewina-s-n-u-f-f/
Recenzja prf. UAM dr hab. Aleksandra Zywert
Powieść wyraźnie pozostaje pod wpływem, modnej aktualnie (głównie dzięki takim wieloautorskim projektom jak „Uniwersum Metro 2033”, czy „S.T.A.L.K.E.R.”), tematyce postapokaliptycznej.  S.N.U.F.F. S.N.U.F.F. http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/s-n-u-f-f-wiktor-pielewin-recenzja/
Pokazuje 6 z 7
Zobacz kolejne