Pettson i Findus

Sven Nordqvist Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Pettson i Findus opowieści dla młodszych dzieci
Pettson och Findus
2013-01-01
Barbara Hołderna
Pettson i Findus
findus pettson szwecja kot farma

Nie sądziłam, że po przeczytaniu z moją córcią całej serii o Pettsonie i Findusie sięgniemy jeszcze po audiobooka. Z całym przekonaniem stwierdzam, że to był strzał w dziesiątkę, zwłaszcza podczas jazdy samochodem. Nordqvist i senior Stuhr to dobre połączenie. Polecam :-)

Po prostu ekstra! Wysłuchałem wiele razy. Polecam!

Bardzo lubię dziecięcą literaturę skandynawską. Okazuje się, że można napisać ciekawe opowiadania bez przemocy, czy nadmuchanego moralizatorstwa. Opowiadania o Pettsonie i Findusie są zabawne, ciepłe, mądre ale i też lekko nostalgiczne.

Na półkach: , , , ,

REWELACYJNE!!!! WSZYSTKIE CZĘŚCI O PETTSONIE I FINDUSIE!!! A jeszcze jeżeli czyta jej Jerzy Stuhr to czegóż chcieć więcej? Synek (5 lat) słuchał raz przez 3 godziny w samochodzie, a za jakiś czas odsłuchiwał od początku w domu ;)

Genialna interpretacja Stuhra!!!

Audiobook - lenistwo czy błogosławieństwo każdej matki/rodzica za kierownicą?
Ją wybieram to drugie, zwłaszcza gdy dzieci z tyłu znudzone i nie ważne, czy to półgodzinny dojazd do szkoły czy kilkugodzinna podróż na wakacje. Każdy pomysł na zajęcie niecierpliwego towarzystwa jest dobry, a ten wręcz idealny.
Cała seria o Pettsonie i Findusie należy do ulubionych lektur...

• Audiobooki
  • Audiobook